Güzellik

Elidor Miss Turkey 2015

Yazar  | 

Türkiye’nin en sevilen saç bakım markası Elidor‘un sponsorluğunu üstlendiği Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasıyla 2015’in en güzel kızları belirleniyor. Elidor ve Star TV organizasyonuyla gerçekleştirilecek ve dereceye girecek dört güzel dünyanın çeşitli yerlerinde Türkiye’yi temsil etme fırsatı yakalayacak. Yarışmanın başvuruları elidormissturkey.startv.com.tr‘den 20 Mayıs’a kadar sürecek.
Beş yıldır üst üste Türkiye’nin en sevilen saç bakım markası seçilen Elidor, genç kızların dünyasını güzelleştirmeye ve hayallerinin kapılarını açmaya devam ediyor. Genç kızların büyük ilgi gösterdiği, Türkiye’nin en prestijli organizasyonlarından biri olan Elidor Miss Turkey bu yıl da Elidor ile fark yaratmaya devam ediyor. Yeni formatı ve yaratıcı şovlarıyla Star TV’de canlı yayınlanacak Elidor Miss Turkey, güzellere dünyanın farklı yarışmalarında Türkiye’yi temsil etme ve birbirinden değerli ödüller kazanma fırsatı sunuyor. Her anı eğlenceli, enerji dolu, neşeli ve kıpır kıpır içeriğiyle Elidor Miss Turkey 2015, final gecesine kadar sürprizlerle dolu olacak.

Büyük final 11 Haziran’da!
Türkiye’nin ilk özel televizyon kanalı Star TV’de 25 yıl önce başlayan ve genç kızlara büyülü bir dünyanın kapısını aralayan yarışma, bu yıl sürpriz etkinlikleriyle ön plana çıkıyor. Dünya ve Avrupa Güzeli’nin seçildiği, günümüzün birçok ünlü ve başarılı ismini ilk kez Türkiye’ye tanıtan Star ve Elidor Miss Turkey, etkileyici bir final gecesi hazırlıyor. Ünlü isimlerden oluşan jürisi, muhteşem sahne performansları ve tanınmış simaların katkılarıyla fark yaratacak yarışma 11 Haziran Perşembe akşamı ihtişamlı bir törenle gerçekleşecek. Yarışmanın başvuruları 20 Mayıs tarihine kadar elidormissturkey.startv.com.tr web sitesinden yapılabiliyor.

Kaynak(asilhaber)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir