Lifestyle

Elle Style Award 2015

Yazar  | 

24 Şubat tarihinde İngiltere’de en beğenilen ve en tarz stillerin ödüllendirileceği Elle Style Award 2015 ödül töreni gecesine oldukça ünlü isimler katıldı. Bu şıklık yarışında Taylor Swift, Cara Delevingne ve Alexa Chung en öne çıkan yıldızlar arasındaydı.

Kırmızı halıda sade ama çarpıcı seçimleriyle cesur kıyafetlerden daha çok dikkat çektiler. Özellikle Alexa Chung’ın Siyah göğüs dekolteli modern elbisesi, sarı bukleli saçları ve o siyah elbise üzerinde patlayan kırmızı rujuyla Tarz kelimesinin net anlamını bizlere açıkladı.

Alexa’dan sonra Sarı saçlarına oldukça uyacak şekilde yeşil bir elbise seçimi yapan Taylor Swift gecenin yıldız isimlerinden bir diğeriydi. Siyah ve yeşille gözlerini belirginleştiren Swift’in kullandığı buğulu makyajı ona feminen bir hava katıp oldukça fark yarattı. Gecenin sadelikten kaçınıp cesur bir seçim yapan ismi Rosie Huntington-Whitley oldu.

Asimetrik kesimli siyah deri detaylı elbisesi oldukça dikkat çekiciydi. Böylesi iddialı bir seçimin üzerine yaptığı soft makyajla artı puan topladı.

Gecede özensiz bulunan isimler de oldu tabi. Düz koyu pembe bir elbise üzerine Siyah ceket tercihi yapan Lili Cole hayal kırıklığı yarattı. Yeşil Düz elbisesi ve özensiz bulunan kumral saçlarıyla Lili Cole‘yı takip eden kişi Mollie King oldu.

Elle Style Award gecesi seçimleriyle olay yaratan şıklık ve tarz olma konusunda çokça yorumlamalara yol açan harika bir düzenleme oldu. Kırmızı halıda oldukça parlayan yıldızlar adeta göz kamaştırdı.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir