Evlilik & İlişkiler

Erkeği Kadından Uzaklaştıran Davranışlar!

Yazar  | 

Kadın duygusaldır, naifdir. Ama aslında oldukça da zekidir. Sizin davranışlarınızı sürekli gözlemler. Nerede ne yaptığınızı bilir. Bu tutumların iyi olmakla birlikte kötü yanları da fazla. Kadınların kendilerine huy edindikleri çeşitli davranışlar erkeklerin onlardan soğumasına neden oluyor. Bazı kadınların hiç beklemediği bir anda duyduğu “bitti” kelimesi bu davranışlardan ötürü.

Sürekli Sıkmak

Erkeği tabi ki saldım çayıra modunda bırakmayacaksınız fakat sürekli sıkmakta kötü. Emin olun elinizden kaçırırsınız. Ona sürekli kimlerle konuşuyorsun? Bu saatte neden açıksın? Seni kim aradı? deyip üzerine gitmeniz onu çok sıkacaktır. Yapın ama dozunda yapın.

Yaşantısını Daraltmak ve Kısıtlamak

Eğer çalışan bir erkekse zaten iş yoğunluğundan bunalmış bir haldedir. Hafta sonları bir gün sizinle ise bir gün de erkek arkadaşlarıyla olmasına ya da maç izlemeye gitmesine müdahale etmeyin. Her boş vaktini sizi ayırması gerektiğini söylemeyin. Unutmayın sizin olduğu kadar onunda bir hayatı ve arkadaşları var. Sizin kızlarla buluşup dedikodular yapmanıza karışsalar ve kısıtlasalar hoşunuza gider mi?

Konu Uzatıp Uzun Süre Küs Kalmak

Küslükler ilişkinin tuzu biberi demeyin. Konuları uzun uzunn uzatıp sürekli küs kalırsanız siz de dahil olacak şekilde ilişkiden sıkılırsınız ve bitmesini istersiniz.

O Kısıtlı Siz Özgür

Öyle bir dünya ne yazık ki yok kızlar. Siz ona şuraya gidemezsin, maç izleyemezsin derseniz o da size kızlarla dışarı çıkamazsın der. Ben özgürüm havalarından vazgeçin. Ortada bir ilişki söz konusu ise eşit şartlardasınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir