Evlilik & İlişkiler

Erkekler Bunlara Katlanamıyor!

Yazar  | 

İkili ilişkilerde zaman geçtikçe abartılan ve sorun yaratılan bazı durumlar var ki, bunlar erkekleri deli ediyor. Bugün erkeklerin katlanamadığı şeyler üzerine konuşacağız. Evet bayanlar; erkeklerin önlerine sunduğumuz ve kendimizi son derece haklı bulduğumuz o çeşitli konular onların asla duymak istemedikleri şeyler arasında ilk sırada.
Bize bazı davranışları o kadar yanlış geliyor ki adeta çıldırıyoruz ama onlara göre bunda büyütülecek hiçbir şey yok. Erkekler bizim kadar ayrıntılı düşünebilen canlılar değiller. Onlara göre her şey basittir. İsterseniz biraz daha derine inelim ve maddeler halinde açıklayalım.

Tribal Enfeskiyon

Trip trip trip… Biz kadınlar her şeyi problem yapmaya bayılırız. Bir şeyleri sürekli irdelemek en büyük hobimizdir. Ama erkekler bundan hiç hoşlanmazlar. Ortalıkta bir şey yokken huzursuzluk çıkmasından nefret ederler. Erkekler partnerlerinin yanında sadece huzurlu olmak isterler. Eğer birlikte dışarı çıktığınızda sürekli olarak kıskançlık krizi çıkarıp trip atarsanız bir süre sonra sıkılacaktır. Bu şekilde de onu elinizden kendiniz kaçırmış olursunuz.

Regl Dönemi Krizleri

Evet bu dönemlerin ne kadar çekilmez olduğu konusunda hemfikiriz artık. Ancak her huzursuzluğunuzu buna bağlamanız onları en doğru tabir ile sinir ediyor. Regl olmadan 1 hafta önce bu huysuzluklara başlıyoruz 1 hafta da regl dönemi desek. E bir ay da 4 hafta olduğuna göre 1 ayın yarısı kaprisler ve tripler ile geçiyor. Bu da ne yazık ki çok sağlıklı bir ilişki sağlamıyor. Dozunu iyi ayarlamanız gerek.

Her şeyi Karşı Taraftan Bekleme

Bunu bir bayan olarak bende oldukça yanlış buluyorum. İlk mesaj, ilk buluşma isteği, hatta ilk öpücük! Kabul edelim ki bu saydıklarımın hepsini ilk erkeklerin yapmasını bekliyoruz. Peki neden? Sürekli karşı tarafın bizi mutlu etmesini istemek büyük bir bencillik değil mi? Siz nasıl atılan ilk mesajla mutlu oluyorsanız onlarda oluyor. Sizde onları mutlu etmelisiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir