Moda

Erkeklere Yakışmayan Kıyafetler

Yazar  | 

Tarz olma uğruna birçok meşakatli yoldan geçen ve kendine yakışmayan kıyafetleri tercih eden çokça erkek var. Hala yakışmadıklarını kendilerine itiraf edemiyorlar. Bugün bu konu üzerine konuşmak istedik. İşte erkeklere yakışmayan kıyafetler…

Dar Pantolon!

Baylar dar kıyafetler kadınların kalçalarını ve vücut hatlarını ortay çıkardığı için kadınlara yakışıyor. Sizde bu görüntü fazla iç açıcı değil. Bol paçalı pantolonlar ve spor ayakkabılar ile çok daha cool görünüyorsunuz.

Sivri Burun Ayakkabılar! 

Bu ayakkabılar stiletto ve parmak dekoltesi veren bir kadından başkasına yakışmıyor. Yani nasıl söylesek… Biraz kıro gibi görünüyor. Takım elbise altına spor ayakkabı giyip bambaşka bit tarz yaratan adamları daha sık takip etmelisiniz.

Belleri Tutmaya Pantolonlar!

Düşük bel pantolon sizi derli toplu görünmekten alıkoyuyor. Oysa kadınlar derli ve toplu giyinen erkekleri beğenir. Üstelik parça parça kıyafetlerden de hoşlanmazlar. Sizi genelde tek parça görmek isterler.

Renkli Bluz ve Pantolonlar!

Bunu sadece pembe rengi ile sınırlandıramayacağız. Erkeğin renk bakımından bir ağırlığının bulunması şart. Bu yüzden fazla renkli giyinmek kadınları sizden uzaklaştırabilir. Ama sizde siyah kombininizin içine kremit rengi ekleyebilirsiniz. Ya da gri bir kombinde açık mavi bir mont tercih edebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir