Evlilik & İlişkiler

Erkekleri İlişkiden Soğutan Durumlar!

Yazar  | 

Kadınlar sahipleniyorum edaları ile erkekleri çoğu zaman ellerinden kaçırıyor. Çünkü her şeyin fazlası zarar. Bunu bilmek ve ona göre davranmak gerek. İsterseniz bu azı karar çoğu zarar durumlarını birlikte inceleyelim. Erkekleri kadınlardan soğutan şeyler aslında bariz davranışlar. Ancak biz bunu fark edemiyoruz.

Aşırı İlgi – Aşırı İlgisizlik 

Evet kızlar! Bir erkeğe aşırı ilgili davranırsanız sizi elinde olarak görür ve direk başka kişiler avlama sürecine girer. Erkekler kadın konusunda avcı gibiler. Ne kadar çok garanti kadın o kadar çok ilgi ve ego olarak ona geri döner. Oysa bunu ego meselesi yapmak nasıl bir karakterdir bunu da bilemiyoruz. Siz siz olun ona aşırı ilgi göstermeyin. O sizi elde etmek için çabalasın. Yoksa sizden çabucak soğur. Kadın elde edildiği zaman tüm gizemini yitirir. Diğer bir faktör ilgisiz olmak. Erkek için arada bir kısıtlı ilgi gerekiyor. Yani arada yemi atacaksınız ki bu onu idare edebilecek nitelikte olsun. 🙂

Sürekli Aramak – Rahatsız Etmek

İki insanın birbirini özlemesi gerek ki ilişki daha da kuvvetlensin. Sürekli onu arayıp sorarsanız onun iş ve aile yaşamını kısıtlamış olursunuz. Gün içinde onun sizin aklınızda olduğunu gösterecek bir mesaj ya da bir arama yeterli olacaktır.

Maziyi Deşmek

Bu belki de en önemli madde. Ne yaparsanız yapın ama eski ilişkileri açmayın. Eğer partneriniz açıyorsa ondan hemen uzaklaşın derim. Aklı mazide ise sizinle olmasının bir anlamı yok.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir