Aşk

Erkekleri Kendinize Aşık Edebileceğiniz Tüyolar!

Yazar  | 

1- Özgüven

Bir kadında olması gereken en önemli özelliklerin başında gelir. Yürürken bile yerleri oynatacak dik başlı kadınlar erkeklerin direk olarak ilgisini çeker. Bu sebeple her zaman kendinize güveniniz olmalı. Herkesin onayladığı bir konuda ısrarla kendi bildiğiniz doğruyu savunmanız istikrarlı ruhunuzu ön plana çıkarır.

2- Sevimli ve Naif Görünmek

Zarif, kırılgan olmak kadınların zaten doğasında var. Ancak bazı kadınların erkeksi tavırlara sahip olması karşı tarafın hiçte hoşuna gitmiyor. Erkek her zaman kadını korumak sahiplenmek ve onu sarmalamak ister. Onunla küfür ederek maç izleyen bir kadın istemez!

3- Güzel ve Alımlı Görünmek

Hiçbirimiz doğuştan dünya güzeli değiliz. Ancak giyim tarzımız ve makyaj uygulamalarımıza özen göstererek güzelliğimizi vurgulayabiliriz.

4- Huzurlu Hissettirmek

Erkek sizin yanınızda huzur bulmalı ve rahat olmalı. Çünkü eğer aksi olursa sizinle görüşmek istemeyecektir. Erkekler her zaman yanında mutlu huzurlu olacağı bir kız arkadaş ister.

5- İyi Bir Cinsel Yaşam

Partnerinizle yaşadığınız iyi bir birliktelik onun size olan bağlılığını çok fazla etkiler. Sizi her yönünüz ile bilir ve tamamen tanıdığı ve bildiği bir kadınla birlikte olduğunun tatlı mutluluğunu yaşar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir