Moda

Erkekleri Soğutan Moda Hareketleri

Yazar  | 

Moda her kadının kendine göre ayak uydurduğu bir mecra. Sonuçta her şey herkese yakışmıyor. Fakat belirli olarak uygulanan bazı moda hareketleri erkekleri kadınlardan soğutuyor! Peki hareketler nelerdir?

-Makyaj Yaparken Erkeğin Sizi Görmesi

Bunu çoğu kadın sever ve sempatik olduğunu düşürür. Ancak erkekler yanında makyaj yapan kadını sevmiyor. Genelde yanlarına bakımlı gelinmelerinden hoşlandıkları için yanlarında farklı yollarla güzel görünen kadını görmek istemezler. E bazı şeyleri çaktırmadan yapmak en iyisi bayanlar 😉

-Parfümü Fazla Sıkmak

Sürekli parfüm şişesi gibi dolaşmak erkeklerin hoşuna giden bir durum değil bayanlar. Hafif bir rüzgar estiğinde ya da boynunuzdan öptüğünde kokusunu alacak ki kokunuzun bir etkisi olsun. Sürekli aynı kokuyu baskın şekilde koklarsa bir anlamı kalmaz. Bu nedenle az ama öz kullanın deriz.

-Kötü Sürülen Ruj

Dolgun ve hoş renkli dudaklar erkeklerin hoşuna giden bir nokta. Fakat sırf daha kalın göstermek amacı ile taşırdığınız ve dıştan dıştan sürdüğünüz dudak kalemleri gerçekten kadınlara bile çirkin geliyor. Bu nedenle abartmadan sürmekte yarar var.

-Kuru Bir Cilt ve Kötü Alınmış Bacaklar

Kuru ciltler hiç çekici bir görünüm yaratmıyor. Aksine ileri yaş havası veriyor. Birde kötü traşladığınız bacaklara sahipseniz eyvah eyvah. Bacakların rengi ve görünümü erkeklerin dikkat ettiği noktalar arasında ilk sıralarda. Cildinizi özellikle duştan sonra sıklıkla nemlendirmeyi unutmayın ve etkili ağda yöntemleri kullanın.

-Simli Farlar ve Topaklanmış Kirpikler

Makyajın dozajı ve yeri dikkat edilmesi gereken bir husus. Beyler fazlası ile parlak ve simli farlardan çok hoşlanmıyor. E yapay duruyor gerçekten de. Bu nedenle gelip geçici olduğu belli. Daha soft tonları kullanmakta fayda var .Ayrıca kat kat sürülmüş ve topaklanmış kirpiklerde erkekleri kadınlardan soğutan büyük bir nokta. Ayrık ayrık ve belirgin olmaları onlar için yeterli.

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir