Aşk

Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri Nelerdir?

Yazar  | 

Güzel bir pazartesi ve bugün ki konumuz erkekler! Her zaman kadınların ne yapmaya çalıştığını anlamakta zorluk çekerler. Çünkü onlar kadınlara oranla daha basit canlılardır. Ancak onlarında dile getiremedikleri şeyleri anlatmaya yönelik birkaç taktikleri var. Mesela birinden hoşlandıklarında bunu direkt olarak söyleyemezler. Bunu belli eden hareketleri vardır. İsterseniz onları bir inceleyelim.

1- Sizi Olan Dikkati!

Erkekler hoşlandığı kadın inanılmaz saçma bir şey söylese de onu mutlaka dinler ve gözleri gözlerine çevrilir. Bunu farketmek için arkadaş ortamına girmeniz yeterli. Bir muhabbet sırasında sizde bir şeyler söyleyin bakalım sizin arada söylediğiniz o konu hakkında yorum yapacak mı?

2- Dış Görünüm Değişiyor!

Erkeklerin dolaplarında giyecekleri 2 bluz ve 2 pantolonları varsa uzun süre ne giyeceğim? sıkıntısı çekmezler. Bu konuda kadınlarla inanılmaz bir farkları bulunuyor. Ancak bir erkek bir kadından etkileniyorsa giyim konusunda ciddileşir ve özen göstermeye başlar. Hatta saçlarına her zamankinden daha farklı tarzlar deneme yoluna gider 😉

3-  Kıskançlık Damarları!

Sizinle bulunduğu ortamda diğer erkeklerin söz hakkı olmasından hoşlanmaz ve sürekli olarak ikinizin konuşup tartışabileceği konular açar. Konu oluşturmaya veya direk olarak sizinle münasebete girmeye çalışan bir erkeğe cephe alır ve onun söylediği her cümleyi çürütmeye ve saçma olduğunu belirtmeye çalışır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir