Evlilik & İlişkiler

Erkeklerin Hoşuna Giden Davranışlar!

Yazar  | 

Kadınların sürekli olarak yaptığı bazı davranışlar var ve bu davranışlar erkeklerin çok hoşuna gidiyor. Evet kesinlikle belli etmiyorlar ama bıyık altından tebessüm ediyorlar. Peki nedir bu davranışlar? erkeklerin hoşlanma belirtileri nelerdir? İşte erkeklerin hoşuna gidecek şeyler…

Kısıtlı Trip

Çok aşırıya kaçmadan dozunda trip atarsanız hoşlarına gidecektir. Ama bunu sürekli hale getirirseniz sizden uzaklaşabilirler.

Çocuk Ruhlu Kadınlar

Erkekler üstüruplu ve hanım hanım kadınları sever demeyin. Aslında erkekler yanında mutlu oldukları ve eğlenebildikleri kadınları severler.

İlgili ve Baskın Kadınlar

10’a 1’de olsa doğru bildiğini savunan ve arkasında duran güçlü kadınlardan erkekler çok hoşlanır. Ayrıntıcı kadınları da severler. Onun söylediği minik bir ayrıntıyı ileri de ona söylemeniz ilgisini çekecektir.

Zeki ve Bakımlı Kadın

Erkekler pek zeki sevgili istemiyorlarmış gibi görünse de aslında isterler. Sorunlara hızlıca çözüm üreten ve zekasını ortaya koyan kadınlara adeta taparlar. Bir de bakımınıza ve giyiminize dikkat ediyorsanız sizden alası yok.

Az ve Dozunda Konuşan Kadın

Çok konuşan kadını gerçekten erkekler hiç sevmez. Dozunda konuşan ve anlatmak istediğini en öz şekilde belirten kadınlar önde gelir.

Sizde erkekleri etkilemenin yollarını düşünüyorsanız bu davranışları bir deneyin deriz. Eminiz ki fayda sağlayacaktır. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir