Evlilik & İlişkiler

Erkeklerin “İtici Kadın” Görüşleri!

Yazar  | 

Erkeklerin itici kadın olarak nitelendirdiği kadın türleri var. Evet ayrım yapmaları kötü ama buna gerçekten inanıyorlar. İşte erkeklerin gözündeki itici kadınların özellikleri

Erkekler kadınlar ile iyi bir iletişim sağlamak için çeşitli özellikler ararlar. Bunları ararken de o kadının itici olup olmadığına dair kararlar verirler. Bugün erkeklerin kadınlarda neleri itici bulduğunu araştırdık. İşte o özellikler :

1- Küfür ve kötü kelimeler kullanan kadınlar

Erkeğe göre bir kadın hiçbir koşulda küfür etmemeli. Küfür eden taraf erkek olmalı ve onu sakinleştiren kibar taraf kadın olmalı. Bu nedenle kızlar asla onların yanında küfür etmeyin. Argo kelime bile kullanmayın.

2- Ben-ci Grubu kadınlar!

Bu tarz kadınlar genellikle her sözü ve muhabbeti kendilerine döndürmeyi başarabilen kadınlardır.  Oysa erkekler kendilerini sürekli ortaya atan kadınlardan uzak dururlar. Gerçi kadın kadına da durum böyledir. Ben-ci olmayan bayanlar! 🙂

3- Yoğun Makyajlı Kadınlar!

Tabiki her erkek bakımlı kadın sever. Ancak bunu abartıp yüzlerini sildiklerinde ise tanınmayacak duruma gelen kadınları itici bulurlar. Hafif ama güzel makyaj yapmak en iyisi.

4- Parfüm banyolu kadınlar!

Koku erkekte iz bırakır. İnsanlarda genelde kokuları ile tanınırlar. Ama abartıp parfüm banyosu yapmak erkeği iter. Kadında aşırı kokuyu abartı bulur.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir