Evlilik & İlişkiler

Erkeklerin Kızlara Söylediği Göz Boyayan Yalanlar!

Yazar  | 

Evet bayanlar… Bugün ki konumuz erkeklerin size söyledikleri her şeye inanmamanız hakkında. Erkeklerin kadınlara söylediği belli başlı yalanlar var ki evlat olsa sevilmezler. Ama biz bayanlar da bu sözleri duyunca hemen “kesin benimle ciddi düşünüyor” “evlenmek istiyor”  havalarına giriyoruz. Oysa bunlar külliyen yalan. Bugün bu yalan sözler hakkında bilgi vermek istedik. Artık hemen kanmayın kızlar!

“Seni Tüm Ailem Tanıyor”

En başarılı yalanların başında ilk sırayı bu cümle alıyor. Bir erkek sizi asla hemen ailesine anlatmaz. Anlatmış olsa bile bu sizinle ciddi düşündüğü anlamına gelmez kesinlikle. Evli erkekler bile eşlerini aldatabiliyorken size bu cümleyi kullanmasını size tapıyor şekline büründürmeyin.

“Fırsat Olsa Şimdi Nikah Dairesine Giderdik”

Bu cümle tüm kızların ayaklarını yerden keser. Ama rica ediyoruz saf olmayın kızlar. Bir kere adam evlenmeyi düşünse buna fırsat yaratır zaten. Erkeklerin kızları evlilik vaadiyle elde tutabilme gibi bir özellikleri var.

“Peki Ya Çocuğumuzun İsmi?…”

Veee en klişe cicim ayı cümlesi! Kızlar, erkekler size çocuğumuzun ismi ne olsun? Erkek çocuğum olsun. Sen harika bir anne olacaksın tarzı cümleleri sıkça kurar ki siz onun sizle evlenceğini düşünürken o da elimde diye rahatça hareket edebilsin. Ne olursa olsun kimseye hemen güvenmeyin

He şunu da söylemeden geçmeyelim. Her erkek tabiki böyle değil. Ama acı bir gerçektir ki çoğu da böyle! Bu sebeple hemen her şeye aptal aşıklar gibi davranmayın ve partnerinizi ölçün. Ona zorluklar çıkartın. Sizi kolay elde edemeyeceğini bilsin. Bi söz söyler gönlünü alırım düşüncesine hiçbir zaman giremesin. Bol şans 🙂

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir