Makyaj & Cilt Bakımı

Erkeklerin Sevdiği Ruj Renkleri!

Yazar  | 

 

Doğal

Erkeklerin gözlerden sonra baktıkları ilk yer dudaklardır. Eğer gerçekten ince dudaklarınız varsa rujsuz dolaşmanızı tavsiye etmem. Çünkü ince dudaklara sahipseniz ve ruj kullanmıyorsanız silik gözükebilirsiniz.

Pembe

Pembe, ruj renklerinde en kurtarıcı olandır. Çoğu kıyafet ile de güzel durur. Ama üzerinizde fazla kontrast renk bulunuyorsa sizi biraz basit gösterebilir. Dikkat etmelisiniz.

 

Turuncu

Turuncu dudaklı bir kız eğlencelidir. Belki partnerinizde öpme isteği uyandırmaz ama ilk buluşmalar için tamamen ideal seçim olacaktır.

Canlı kırmızı

Geldik o meşhur renge! Kırmızı denge gerektirir. Günlük kombinlerde kullanımı ise oldukça risklidir. Bir anda karşınızdakini fazla itici gelebilirsiniz. Fazla abartmadan ve dudaklarınızdan taşırmadan kullanmanız yararınıza olacaktır.

Metalik

Metalik tonları sadece akşam bar ve benzeri yerlere giderken kullanmanızı öneririm. Dışına çıkarsanız erkekler tarafından farklı gözükmeye çalışan basit biri olarak algılanabilirsiniz.

Mürdüm

Bembeyaz bir tene sahipsen ve dişlerin de düzgün ise bu renk tam senlik! Ama bunun dışında koyu ten rengine sahip insanların kullanmaması gereken bir renktir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir