Moda

Erkeklerin Sevmediği Kadın Trendleri!

Yazar  | 

Bazen çok moda diyerek aldığımız ve adeta taptığımız o ürünler erkeklerin gözünde oldukça itici olabiliyor. Bugün bu ürünler üzerinde konuşacağız. İsterseniz başlayalım. Bizim aşık olarak vitrinlere yapışık kaldığımız ve üzerimizde görmek istediğimiz o rahat ve şık parçalar partnerlerimizin hiçte hoşuna gitmiyor ne yazık ki…

Bol ve Kalın Salaş Kazaklar!

Kış aylarımızın vazgeçilmezleri, çoğu yarasa kollu ve inanılmaz rahat olan bu tüylü kazaklar erkekler tarafından sevilmiyor. Oysaki onlarla tüm kışı geçirebiliriz. Çünkü hem sıcak tutuyorlar hem de rahatlar.

Floppy Şapkalar!

Kış ve yaz aylarında daha çok kamufle olarak kullandığımız ve tam bir hanımefendi gibi hissettiğimiz floppy şapkalar boyutlarının büyüklüğünden dolayı erkeklerden eksi puan alıyor.

Dolgu Topuklu Spor Ayakkabılar!

Son 1 yılda fazlasıyla trend olan gizli topuklu spor ayakkabılar erkeklere ciddi anlamda kötü ve itici geliyor. Çünkü onlar kadınların ayaklarının her zaman kibar ve zarif görünmesini istiyorlar.

Aşırı Yüksek Topuklu Ayakkabılar!

Kibarlık konusundan bahsetmişken… Topuklu ayakkabılar erkeklerin her zaman gözdesi. Ancak aşırı yüksek topuklu ve platformlu modellerden de pek haz etmiyorlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir