Seks & Cinsellik

Erkeklerin Yatakta Hoşuna Giden İlginç Hareketler

Yazar  | 

Kadınlar, erkeklerin seks sırasında bazı hareketlerden hoşlandığını düşünüp, bunlara göre hareket etmeye çalışıyorlar. Ancak birçok erkek hiçte akla gelmeyen hareketleri etkileyici buluyor. Cinsel yaşamınızı renklendirmek ve partnerinizin aklını başından almak için, bu kadınların çok bilmediği hareketlere göz atmanızda yarar var.

Tüm Kontrolü Ona Bırakmak

Kadınlar çoğu zaman yatakta yeteneklerini göstermek ve partnerini etkilemek için istekli davranır. Elbette partnerinizi bu şekilde mutlu edebilmeniz önemli ancak zaman zaman bu zevki onunda tatmasına özen göstermelisiniz. Erkekler, kadınların kendilerini tamamen partnerlerine bırakmalarını çok seksi buluyorlar.

Erotik Konuşmalar

Seks esnasında yapılan erotik konuşmalar bazılarımıza garip gelebilir hatta bunun gereksiz ya da zor olduğunu da düşünebilirsiniz. Ancak erkekler için bu erotik konuşmalar fazlasıyla tahrik edici olabiliyor. Ona nelerden hoşlandığınızı anlatın.İltifat edin ve ne kadar zevk aldığınızı söyleyin.

Farklı Mekanlar Denemek

Seks yaşamınızı sadece yatak odanıza adapte etmek iyi bir şey değil. İlişkinizin rutinleşmesine sebep olabilir. Bu yüzden farklı mekanlar denemeniz ikiniz içinde iyi olabilir. Ayrıca partnerinizin hiç beklemediği bir mekanda ya da evin bir köşesinde sevişmek istemeniz onu düşündüğünüzden daha çok tahrik edebilir.

Kendinize Dokunmanız

Erkekleri hem yatakta hem de yatak dışında çıldırtan hareketlerin dışında kendinize dokunmanız geliyor. Sizinde vücudunuzu tanımanızı sağlayan bu hareket, erkekler için oldukça tahrik edici.

Sert Hareketler

Birçok erkek yatakta sert hareketler yapmaktan hoşlanır. Ancak genelde kadınlar daha romantik bir seks istedikleri için bunu sormaya çekinirler. Bu sebeple kendilerini kadınlara uyum sağlamaya zorlarlar. Ancak siz utangaçlığınızı bir kenara bırakıp hafif ısırmalar ve sert hareketler gösterirseniz onunda daha mutlu olacağından emin olabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir