Evlilik & İlişkiler

Eski Sevgili İle Arkadaş Kalınmalı Mı?

Yazar  | 

Eski sevgili ile arkadaş kalınır mı? Kalınmalı mı? Sizce eski sevgili size kadim bir dost olur mu? Tüm sorularınızı yanıtladık. Cevaplar için haberimize…

Güzel bir ilişki yaşadınız ancak çeşitli sebeplerden dolayı ilişkiniz sona erdi. Ardından tuhaf bir şekilde tekrar konuşmaya ve karşılaşmaya başladınız. Arkadaş olur musunuz? Eski sevgiliden arkadaş olur mu? Bunu anlamanın çeşitli yolları var. Daha doğrusu itiraf etmeniz gereken şeyler bulunuyor. Öncelikle kendinizi ölçün. Onu arkadaş görebileceğinize karar verdiğiniz zamanda onu ölçmeye başlamanız gerekiyor. Eğer size karışmaya ve sık görüşmeye çalışmaya çabalıyorsa onun niyeti asla arkadaşlık değildir. Bununla birlikte sizi kırmamak ve incitmemek için de arkadaş kalalım demiş olabilir. Eğer sizinle hiçbir iletişimde bulunmuyorsa, telefonlarınızı açmayıp mesaja geç cevap veriyorsa bunu kesinlikle öylesine söylemiştir.

Diyelim ki o da gerçekten arkadaş olarak görüyor ve dost  kaldınız. Asla tek başınızı yani onunla tek dışarı çıkmayın. Yanınızda arkadaşlarınız da bulunsun. Ayrıca zaman ilerledikçe başkaları ile konuşmaya ve görüşmeye başlayacağı da kaçınılmaz bir gerçek. Bu sizi rahatsız etmemeli. Kim? Nerede tanıştınız? şeklindeki soruları kesinlikle yöneltmeyin. Zaten bu durum sizi huzursuz ediyorsa onunla arkadaş kalamayacağınızı söyleyin ve ondan uzaklaşın.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir