Magazin

Esra Erol’un Programında İhanet Şoku!

Yazar  | 

Esra Erol’un programında stüdyo şefliği yapan Eda Gök, 7 yıllık eşi Emrah Albayrak’tan ihanet nedeniyle ayrıldığını iddia etti.

Esra Erol’un programında stüdyo şefi olan Eda Gök, yine aynı programda orkestra şefliği yapan eşi Emrah Albayrak tarafından en yakın arkadaşıyla aldatıldığını öne sürdü.

EN YAKIN ARKADAŞIYLA ALDATTI

Aynı zamanda Seda Sayan’ın yeğeni olan Eda Gök, kendisinin en yakın arkadaşı, evli ve iki çocuk sahibi Burcu Sinem Ünsal ile aldattığını iddia ettiği eşinden tek celsede boşandı.

Önceki gün ekranlara gelen programda açıklama yapan Eda Gök, biten evliliğini şu sözlerle anlattı: “Eşim Emrah Albayrak ile 7 yıldır devam eden evliliğimizi, maalesef üçüncü kişi sebebiyle sonlandırmış bulunmaktayız. Doktor Murat Ünsal ile evli ve iki çocuk annesi olan Burcu Sinem Ünsal, hem çok yakın arkadaşım hem de ailecek görüştüğümüz biridir. Beraber tatile çıktığımız, hatta evimde çoğu kez ağırladığım bu kişi ve Emrah Albayrak tarafından ihanete uğramak kadınlık gururumu fazlasıyla incitmiştir. Uzun süredir devam eden bu ihanet, yuvamın yıkılmasına ve kadınlık gururumun ayaklar altına alınmasına sebep olmuştur. Bu nedenle kendisi de evli ve iki çocuk sahibi olan Burcu Sinem Ünsal ile ilgili zinadan kaynaklanan tazminat davası ile ilgili yasal sürecini de avukatım Özlem Hatice Bakıcı takip edecektir.

Ahlakımın, aile terbiyemin, aklımın almadığı bu olay sebebiyle yuvamın yıkılması beni derinden etkiledi. İsterdim ki sevgiyle emekle fedakarlıkla 7 yıldır büyüttüğüm aile birliğim devam etsin. Bu mübarek günlerde herkese hayırlı eş, hayırlı arkadaş, hayırlı evlilikler dilerim. Yanımda olan tüm dostlarıma, aileme teşekkür ederim.”

ESRA EROL’DAN DESTEK

Uzun süredir aynı programda birlikte çalıştığı Eda Gök’ün bu sözleri karşısında göz yaşlarına hakin olamayan Esra Erol da Instagram hesabından “Sen bizim kardeşimiz canımsın… Ağabeyin, ablan olduk yeri geldi. Anca beraber kanca beraber. Her yolu beraber aştık, bunu da atlatırız Allah’ın izniyle” notuyla destek verdi.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir