Saç

Evde Saç Rengini Açma Yöntemi!

Yazar  | 

Saç rengini açma yaz yaklaştıkça tüm kadınların ortak düşüncesi olmaya başlıyor. Bugün bu konuya değindik. Evde saç rengi nasıl açılır? Saç açma yolları nelerdir? Papatya suyu ile saç açma nasıl yapılır? Saç açma modelleri nelerdir? Hepsinin cevabı haberimizde.

Saç rengi açmak konusunda 2 adet yol bulunuyor. Ya kuaföre gideceksiniz ya da evde doğal bitkiler ile bu işlemi yapacaksınız. Kuaföre gitmek en profesyonel çözüm. Ancak kuaförde saç açma işlemleri sonucu saçlarımız fazlası ile yıpranıyor. Zarar görüyor. Bu nedenle sizinle evde saç açma yöntemlerine değineceğiz. İlk yol papatya çayı ile saç açma!

Papatya:

Bir poşet papatya çayını sıcak su içerisinde bekletin. Ardından çayı soğuması için bekletin ve saçlarınıza sürün. Bu saç açmada en başarılı sonuçlar veren yöntemdir. Ancak tek işlemle etkili sonuç alamayabilirsiniz. 2-3 kez uygulama yapmanızda yarar var.

Ravent bitkisi:

Ravent bitkisini alıp sıcak suda kaynatın. Ardından saçlarınızı bu su ile yıkayın. 10 dakika bekledikten sonra temiz su ilke saçlarınızı tekrar yıkayın.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir