Evlilik & İlişkiler

Evlenilecek Erkek Özellikleri Nelerdir?

Yazar  | 

Evlenilecek erkek özellikleri nelerdir? Evlenme düşüncesine sahip erkekler nasıl ayırt edilir? Hepsini sizler için yazdık.

Evlenilecek erkek bulmak için önce doğal olarak birini sevmeniz gerekiyor bayanlar. Bu maddenin ardından iş faktörü geliyor. Aşk karın doyurmuyor der büyüklerimiz. Doğru da der. Güzel ve düzgün bir evlilik için iyi bir geçim kaynağı oluşturmak gerekir. Karı-koca olarak çalışmak hem sizi geliştirir hem de iyi bir yaşam sağlar. Bu nedenle evleneceğiniz beyin iş hayatını dikkate almalısınız. Ailesine bakabilecek iş gücünde ve en önemlisi sorumluluğunda olmalıdır.

Ardından bir arkadaş olabilmeli. Onunla her şeyi konuşabilmeniz gerekir. Kötü hissettiğinizde aradığınız ilk kişi olmalı. Sizi sahip çıkmalı. Sizi benimsemeli. Birlikte “biz” olmak böyle bir şey. Korumalı. Onun yanında size bir şey olmayacağını bilmelisiniz. Her kadın ömrünün sonuna kadar dünyadaki tek kadın oymuş gibi hissettiren bir erkek ile birlikte olmak ister. Ama sorun o erkeği bulmaktadır. Üzülmeyin.  O kişi hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkıyor. Mutlaka sizinde karşınıza çıkacaktır. Öncesinde çıkanlar ise onu bulduğunuzda diğerlerinden ne kadar farklı olduğunu anlamanız içindir…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir