Evlilik & İlişkiler

Fahriye Evcen Her Hali İle Güzel!

Yazar  | 

Sevgilisi Burak Özçivit ile birlikte sahilde yürüyen ünlü oyuncu Fahriye Evcen makyaja ihtiyacı olmadığını kanıtladı. Evcen’in doğal ve makyajsız hali çok beğenildi.

Tarabya Big Chefs’de soluklanan ikili, çıkışta basın mensuplarını karşılarında görünce gülümsediler. Özçivit, “Sizi görmek hoş bir süpriz oldu. İlk defa sahilde spor yapalım dedik, yakalandık” dedi. Aşkları ‘Aşk Sana Benzer’ filminin setinde başlayan Burak Özçivit ile Fahriye Evcen önceki gün Tarabya sahilinde yürüyüşteydi.

Özçivit, üşüyen sevgilisine üzerindeki yağmurluğu çıkarıp verdi. Çift aniden karşılarına çıkan muhabirlere “İlk defa sahilde spor yapalım dedik, onda da size yakalandık” diyerek gülümsediler.

Çiftin magazin gündemine yansıyan fotoğraflarında Evcen’in makyajsız olduğu da gözlerden kaçmadı. Güzel oyuncunun doğal hali, “Her haliyle güzel” yorumlarını beraberinde getirdi.
Evcen’in Özçivit’e hediye ettiği gizli aşk parfümünün de markasının sweet touch olduğu ortaya çıktı. Özçivit kalıcı hoş kokusu ile parfümü oldukça beğendini belirtti.

fahriye evcen-burak özcivit

fahriye evcen-burak özcivit

Kaynak(habertadi)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir