Yeni Trendler

Fizyopet İle Muhteşem Olanaklar Elde Edin!

Yazar  | 

Köpekler insana iyi gelir. İnsanlar için sonsuza kadar sadık arkadaşlara sahip olmak aslında onlara sunulan inanılmaz bir armağandır. Saf sevgiyi görüyor olmak bireyleri derinden etkiler. Bunu evlerinde köpek dostlarıyla yaşayanlar daha iyi anlayabilir. Onların sadece sevgi ve şefkat için bakan gözleri bize kısa bir süre için bile olsa tüm sıkıntılarımızı unutturur. Onlar bize farkında olmadığımız bir huzur ortamı oluşturur. Üstelik sevgili can dostlarımız çocuklarımızın gelişiminde de büyük role sahip.

Bilimsel açıdan da bakacak olursak köpeklerin insan üzerindeki etkilerinin araştırma süresi 1980’li yıllara dayanıyor. İlk olarak 1983 yılında bilim adamı Fiedmann ve arkadaşları çocukların kitap okurken ya da istirahat ederken ölçülen tansiyonlarının yanlarında bir köpek olduğu zaman daha düşük olduğunu bildirdi. Erişkinler üzerinde yapılan bir araştırma da ise köpekler ile göz teması yapmanın beklenen stres tepkisini hafiflettiğini ortaya koydu.  Yani can dostlarımız bizlere biz farkında olmadan o kadar iyi geliyorlar ki… Onların bize karşılıksız sunduğu bunca artıdan sonra onlar için biraz daha kaliteli bir hayat oluşturmanın yapılması gerekli olan büyük bir gereksinim olduğunu düşünüyorum. Evde olmadığınız süre zarfında ona kalite zaman geçirtecek uzman kişilerin elinde ve her daim gözetim altında olmasını istemez miydiniz?

Fizyopet ile siz yokken köpeğiniz evde sıkılmayacak. Gelişimi için oyun ve aktiviteler ile zaman geçiriyor olacak. Bizim nefes almaya ve rahatlamaya ne kadar ihtiyacımız varsa inanın onlarında var… Fizyopet dostlarımıza Beykoz Çavuşbaşı ormanı içerisinde rahat nefes alacakları harika bir ortamda hizmet veriyor. Veteriner kontrolleri ile sağlıkları da sürekli denetim altında tutuluyor. Sizde hemen www.fizyopet.com adresini ziyaret edin dostlarınız için nasıl muhteşem olanaklar sunulduğunu birde oradan görün.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir