Yeni Trendler

Fizyopet Köpek Oteli’nin Harika Hizmetleri!

Yazar  | 

Beykoz Çavuşbaşı ormanı içerisinde sizin yoğun olan zamanlarınızda ya da evde olmadığınız anlarda köpeklerinize aile sıcaklığı sunan büyük bir dünya var. Köpeğinizin sağlıklı bir şekilde gelişmesi ve siz olmadığınız da onunla ilgilenen birileri olmasını istiyorsanız Fizyopet Köpek Oteli tüm imkanları ile hizmetiniz de. Yoğun çalışma temponuz da evde tek başına bekleyen can dostunuzun tek beklemek yerine gelişimlerini tamamlamasını ve veteriner gözetimi altın da tutulmasını istemez miydiniz?
İşte Fizyopet köpek oteli köpeğinize tüm bu imkanları sunuyor tabi hizmetler sadece bunla ilgili değil. Birlikte incelemeye ne dersiniz?

Fizyopet Köpek Otelinin başlıca;

-Rehabilitasyon
-Konaklama
-Eğitim & Aktivite

olarak ayrılan 3 ana hizmeti mevcut. Rehabilitasyon hizmetlerinde köpeğinizin tüm davranışsal sorunlarına çözümler üretiliyor. Konaklama hizmetlerinde ise tamamen ev ortamında yabancılık yaşamaması sağlanarak diğer köpekler ile gelişimi arttırılıyor. Son olarak Eğitim & Aktivite hizmeti ile köpekleriniz sizin bilginiz dahilinde sevdiği aktiviteler ile kaliteli zaman geçiriyor ve çeşitli eğitimler alarak gelişimini tamamlıyor. Daha detaylı bilgi edinmek için www.fizyopet.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

1 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir