Magazin

Gülben Ergen’in Eski Eşi Erhan Çelik’e Hapis Şoku!

Yazar  | 

Gülben Ergen ve gazeteci Erhan Çelik iki yıl süren evliliklerini 2016 yılının sonunda sonlandırmıştı. Gülben Ergen, Mustafa Erdoğan ile evliliğinden olan çocuklarının özel fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştığı gerekçesiyle Erhan Çelik’e dava açmıştı.

Ergen, Erhan Çelik hakkında “Zincirleme suretiyle özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek” suçundan 8 yıl 9 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açtı. Ergen’in bu şikayeti üzerine gazeteci hakkında, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma tamamlandı.

EV İÇİNDE ÇEKİLMİŞ ÖZEL FOTOĞRAFLARI PAYLAŞTI

Hazırlanan iddianamede şikayetçi Gülben Ergen’in Aile Mahkemesi’ne başvurarak koruma kararı aldığı, şüpheli Erhan Çelik’in bu karardan sonra 7 Ekim 2017 tarihinde sosyal medya hesabından Gülben Ergen’in önceki evliliğinden olan çocukları Atlas Erdoğan, Güney Erdoğan ve Mustafa Ares Erdoğan’ın ev içinde çekilmiş özel fotoğraflarını, koruma kararından bahsederek paylaştığı belirtildi.

Gülben Ergen ve çocukların Erhan Çelik’ten şikayetçi olduğu, şüpheli Erhan Çelik’in ise suçlamaları kabul etmediği belirtilen iddianamede, ayrıca Gülben Ergen’in uzlaşma talebini de geri çevirdiği ifade edildi.

8 YIL 9 AYA KADAR HAPSİ İSTENİYOR

İddianameye göre şüpheli Erhan Çelik’in, “Zincirleme suretiyle özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek” suçundan 2 yıl 6 aydan 8 yıl 9 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılanması talep edildi. İstanbul Anadolu 48. Asliye Ceza Mahkemesi tarafından iddianame kabul edildi ve duruşma günü verildi.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir