Evlilik & İlişkiler

Güvenli ve Düzeyli Bir İlişki Mi İstiyorsunuz?

Yazar  | 

İlişkiniz artık eski günlerdeki gibi değil mi? Size ilişkinizi yeni ve heyecanlı tutacak güzel önerilerimiz var. Aslında ilişkilerinizin heyecanının kaybolmasında en büyük etken sizsiniz. Davranışlarınıza çeki düzen verdiğiniz durumda her şey değişecektir.

Sık Boğaz Etmek

İlişki başladıktan belirli bir süre sonra sürekli o kim? neden senin resmini beğeniyor? tarzı sorular karşı tarafı sıkar. Zaten bu ona güvenmediğinizin bariz göstergesi olur. Eğer böyle bir şey görürseniz tavırlarınız rahat olsun. Bir daha böyle bir şey görürsem sen kaybedersin deyip gülün geçin. Bırakın sizi kaybetmek istemeyen o olsun.

Değer Verdiğinizi Hissettirin

Onu sevdiğinizi küçük küçük hareketler ile öyle bir belli edin ki bu düşüncesi değişemesin. Aniden sarılın. Göğsüne yaslanın ve yanında çok mutluyum deyin. Adından hemen elini tutup hadi şuraya gidelim mi? diye sorarsanız hem onunla iyi vakit geçirirsiniz hem de kendinizi ona belli etmiş olursunuz.

Turnuvalar Başlasın

Onunla oyun oynayın. birlikte Pes oynayın. Yenilince de zaten kol bozuktu diye çıkışın. Karaokeye gidin. Gülün. Eğlenin. İkinizde iyi vakit geçirirseniz birbirinizle mutlu olduğunuzu daha iyi anlarsınız ve kopmazsınız.

Birlikte Uyuyun

Bunu aksi şekilde anlamaya gerek yok. Sevgilinizle sarılarak uyuyun sonra güzel bir film izleyin. Bu evlilik ve ciddi konuları göz önüne getirecektir. 😉

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir