Instagram'da Ünlüler

Hadise ve Ablası Fena Kapıştı

Yazar  | 

Ünlü popçu Hadise ve kardeşlerinin kavgası bitmiyor… Hadise’nin annesi geçtiğimiz aylarda intihar girişiminde bulunmuş ve bu durum aile fertlerinin arasına bozmuştu.

Hadise, önce menajerliğini yapan ablası Hülya Açıkgöz ile iş bağlantısını koparmış ardından stil danışmanlığını yapan kardeşi Derya Açıkgöz ile ilişkisini kesmişti. Hülya Açıkgöz olan sonrası “Hadise ile aramızda sorunlar var, zamanla çözeriz. Bizim ailemiz yıkılmaz” açıklamasını yapsa da Hadise, ablası hakkında “Üzerimden haksız kazanç elde etti” diyerek dava açmıştı.

Hadise ve ablası sosyal medya hesapları üzerinden birbirine girdi. Hülya Açıkgöz İntikam çok tatlı bir kelime, sen ne dersin?” yazdı. Şarkıcı ise yanıt vermekte gecikmedi ve İntikam mı? Yok, ben çok tembelim. Şurada oturup karmanın seni mahvetmesini izleyeceğim” notunu paylaştı. Hülya Açıkgöz’den ise Hadise’ye çok sert cevap geldi. Açıkgöz,  “Seyret bakalım neler yapacağım. Bir tek sosyal medya hayatın kalacak. Ne kadar da üzücü bir hikaye!”  yazdı ardından çok geçmeden tüm paylaşımlarını sildi.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir