Magazin

Hadise’ye ‘Arap Atı’ Demişti. Hadise’den Yanıt Gecikmedi!

Yazar  | 

Fenerbahçeli eski futbolcu Serhat Akın, geçtiğimiz gün Twitch platformunda yaptığı canlı yayında şarkıcı Hadise hakkında şunları söylemişti: Hadise o zaman küt saçlıydı ve çirkindi. Beğenmemiştim. Allah beni kahretmesin. Sonradan açıldı. Arap atı gibi.”

Eski futbolcunun bu sözleri magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. Haberin hızla yayılmasının ardından şarkıcı da kendisi hakkında yorumda bulunana Serhat Akın’a çok sert cevap verdi.

“UZAKTAN ADAMSIN ADAMLIKTAN UZAKSIN”

Hadise, Instagram hesabından “Uzaktan adamsın adamlıktan uzaksın” notunu  “Cevap vermem normalde ama tekrarlıyorum kadının bu kadar şiddet gördüğü bir dönemde, kadınların kızların susmadan seslerini yükseltmeleri gerekirken bende susamam ve sesimi duyurmalıyım! Ben bu konuda ne kadar sesimi yükseltsem o kadar da bu “kadına şiddet” benim üzerimden yapılmaya devam ediliyor. Sesimi yükseltiyorum diye mi? Kadınlara korkmayın konuşun diyorum diye mi?

Ağzım açık okuyorum okuduklarımı, bu şahıslar adına, daha doğrusu eşleri ve evlatları kızları adına üzülüyorum. Düşünsene baban kalkmış başka bir kadın hakkında bel altı yorumlarda bulunmuş ve mesleğiyle değil saygısızca yaptığı yorumla gündemde. Ben utanırdım ve eminim eşi de küçük düşürüldüğünün farkında… Benim babam işçiydi, şimdi emekli, bana pahalı kıyafetler almak yada beni koskocaman evlerde yaşatmak için parası yoktu. Ama benim babam adam gibi adam.

Bu cümleyi söylemek her evlada nasip olur inşallah.” sözleriyle paylaştı.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir