Bu Tarz Benim

Hakan Akkaya’nın IN White Koleksiyonu ve Yeni Trendler

Yazar  | 

Yaz Aylarının yaklaşmasıyla birlikte hem içimizi açacak hem de mutlu hissettirecek harika bir koleksiyonla Hakan Akkaya yine karşımızda. Bu yaz onun parçalarıyla harika kombinler yaratılabilir. Her kadının mutlaka gardırobunda isteyeceği süper class parçalarla iyi bir iş çıkaran Akkaya fark yarattı.

Konseptlerinde eski barok döneminin izlerini taşıyan parçaların sahnenin tozlu efektiyle birleştirilmesi herkesi geçmişe götürdü. Beyazın fazlasıyla öne çıktığı parçalar bunun yanı sıra onu takip eden kırmızı ve siyah detaylar başarılı bulundu. Beyazlara eklenen püskül ve düğme detayları bu yaz çok tercih edilecek gibi. Kuyruklu etekler, kısa renkli şortlar ve bunlara uygulanan file ve kordonlar sade parçalara bir efekt katmış. Klasik ve güçlü kadınlar sloganını hayata yansıtmış durumda.

Erkek tasarımlarında ise çizgiler transparan ve file detayları dikkat çekiciydi. Dar pantolonlar, ceketler ve ceket üzerinde ki apoletler belli bir stil yaratmış durumda.

Yapılan tanıtım defilesinde Brazilya’lı model Ana Hickmann, Çağla Şikel ve Özge Ulusoy yer alıyordu. Defile sonunda izleyenlerden oldukça alkış aldılar. Ayrıca koleksiyonda kullanılan gözlükler. Ana Hickmann gözlük markasına aitti.

Hakan Akkaya’nın Showroomunda satışa çıkarılan yazı yansıtacak ve fark yaratacak bu parçalar için Nişantaşı’nı ziyaret edebilirsiniz.

In White Koleksiyonu Moda Galeri

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir