Instagram'da Ünlüler

Hamdi Alkan’ın eşi Selen Görgüzel: Gavat değil…

Yazar  | 

Hamdi Alkan’ın 2014 yılında evlendiği oyuncu eşi Selen Görgüzel, önceki gün bikinili fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Hamdi Alkan ise eşinin bikinili fotoğrafının altına ‘Güzel olmuş’ yorumunu yazmasıyla bazı kişiler tarafından ağır bir şekilde eleştirilmişti.

Selen Görgüzel Alkan, eşine yöneltilen eleştirenlere daha fazla dayanamadı ve açtı ağzını yumdu gözünü. Görgüzel, Instagram hesabından şu sözlerle karşılık verdi:

“Karısına çoluğuna çocuğuna hatta kendi kanından olmadığı halde öz evladı gibi evladıma aslanlar gibi sahip çıkan, kadına beden değil insan olarak bakan hayat felsefesi ailesinin ve ülkesinin mutluluğu olan adam gavat değil kahramandır!

Birinin kalbini kırarsam yalan konuşur kul hakkı yer dedikodu yaparsam işte o zaman tepki verir benim kocam! Terbiyesizce hakaret etmeyi kendine hak gören bastırılmış zavallı zihniyetleri Allaha havale ediyorum!

Size namus anlayışınızla mutluluklar dilerim ama maalesef mutlu değilsiniz olamazsınız da her fırsatta kin ve öfke kusuyorsunuz! Yazık size çok yazık!”

Yakın bir zamanda albüm çıkaracak olan Selen Görgüzel Alkan, söz yazarı Şehrazat’tan da bir şarkı alacağını açıklamış ve plajda verdiği bikinili pozlarla dikkat çekmişti.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir