Defile

Hamile Model

Yazar  | 

Evlenmeden hamile kalan Wilma Elles İstanbul moda haftasında podyuma çıktı. Hamile hali ile podyuma çıkan Wilma Elles herkesi şok etti. Göbeğinin büyüdüğü görülen Wilma Elles göbeği açık bir kıyafet ile podyumda yürüdü.
Sevgilisi Kerem Göğüş’ten hamile kalan Wilma Elles herkesi şaşırttı. İstanbul Moda haftasında podyuma çıkan Wİlma Elles hamile olmasına rağmen göbeğini açıkta bırakan bir kıyafet ile podyuma çıktı.

İstanbul Moda Haftası’nın dördüncü gününe Wilma Elles damga vurdu. İstanbul’da moda rüzgârları estiren Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da dördüncü gün, Raşit Bağzıbağlı’nın defilesiyle başladı. Ünlü modacı, ilk kez katıldığı moda haftasında “Rashid by Raşit Bağzıbağlı” markasının 2015-16 sonbahar/kış koleksiyonunu beğeniye sundu. Defileyi izleyenler arasında Bağzıbağlı’yla çalışan Tuba Büyüküstün de vardı. Moda etkinliği, Belma Özdemir’in defilesiyle devam etti. Tasarımcı, 60 ve 70’li yılların modasından ilham alarak hazırladığı “Fun Fatale” adlı koleksiyonuyla moda tutkunlarının karşısına çıktı. Defilenin sürprizi ise Nil Karaibrahimgil’di. Karaibrahimgil, profesyonel mankenlerle birlikte podyumda yürüdü. Günün üçüncü defilesine Tanju Babacan imza attı.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir