Astroloji

Hangi Burç Nasıl Aşk Acısı Çeker?

Yazar  | 

Burçlar insan davranışlarını etkiler. Fark ederseniz bir Balık Burcu ile Akrep Burcu aynı olaya aynı tepkileri vermez. Bugün farklı burçların aşk acısını yaşama tarzlarını inceleyeceğiz. Hangi burç nasıl aşk acısı çeker?

Boğa Burcu

Boğa burcu ne kadar sinirlense de acısını içinde yaşayan ve kolay kolay vazgeçmeyen bir burçtur. Geri elde edebilmek için her şeyi yapar. Buna rağmen olmuyorsa o zaman tamamen gider. Arzuladıkları şeylere ulaşmak için çabalarlar. Aşkını hemen silemeyen bir burç olarak oldukça başarılılardır.

İkizler Burcu

Ayrılıkta bir problem yaşamamış gibi görünseler de ara ara takıntı halinde olabilirler. İlk zamanları her zaman kolaydır. Unuttum bile! düşüncelerine girerler. Ancak zamanla pişmanlıkları başlar. Ona gerçekten değer vermediğinizi düşünerek o sizden ayrılırsa olacaklardan korkun derim. Çünkü tüm herkes nasıl kötü bir partner olduğunuzu duyacaktır . 🙂

Yengeç Burcu

Aşk acısını duygusal yaşayan bir burçtur. Delicesine ağlar. Kendini odalara kapatır. Eski mesajları okuyup durur. Genelde unutmaları için 1 ay yeterlidir. He birde hayatlarına ona eskisinden daha çok değer veren biri çıkarsa 1 ay öncesini ve ağlama nöbetlerini hatırlamaz bile. Onu düşünmeyenle işi olmaz ki en doğrusunu da yapmış olur.

Aslan Burcu

Acı çekmek aslında pekte ona göre değildir. Güçlü bir ifadesi olduğu için kimseye aciz ve mutsuz görünmek istemez. Tamam üzülür… Ama dikkatini başka biri çekmeye başladığında ağzı kulaklarına varır.

Başak Burcu

Bu burç emin hareketlerde bulunur. Ayrılığın sebebini öncelikle uzunca analiz eder. Karşı tarafın kusurlarını ortaya dökmekte ustadır. Onun karakterini didik didik inceler ve bu ona kendini iyi hissettirir.

Terazi Burcu

Teraziler için aşk acısı kavramı çok yoktur. 1 hafta ortadan kaybolurlar ancak sonra kendilerini göstermeye devam ederler. Muhtemelen ona ilgi gösteren başka birileri de vardır. Yeni aşklara yelken açmaya açıktır.

Akrep Burcu

En asi burçtur. Sizlere tavsiyem ayrılma kararını o vermiş gibi davranmanız. Yoksa hayatınız zindan olabilir. Eğer sizi geri kazanmak isterse önünde hiçbir engel görmez. Tek engeli bundan emin olup olmadığını düşünen kendisidir.

Yay Burcu

Ayrılığa en iyi niyetli yaklaşan burçtur. Olmuyorsa zorlamaya gerek düşüncesi ile hareket eder. Evrenin ona yeni birini göndereceğini bilir ve yeni birileri ile flört etmeye başlar.

Oğlak Burcu

Hayatına devam ediyormuş gibi davranır fakat içinde fırtınalar kopar. İlişkilerinde emin olarak ilerler. Hayatına yeni birinin girmesi ise uzun bir zaman alır.

Kova Burcu

Kova uzun bir süre ayrıldığını fark etmez bile. Çünkü etrafında bir sürü dostu vardır. Üzülmeden, tatlılıkla durumu atlatabilen nadir burçlardandır.

Balık Burcu

Acıyı derinlerde yaşayan bir burçtur. Her şeyini karşısındaki kişiye endekslediği için hayat ona yaşanmaz gibi gelir. Toparlanması da uzun zaman alır. Yaşadığı yıkımlar ona değişik bir güç de katar tabi ki…

Koç Burcu

Olaya en mantıklı yaklaşım yapabilen burçlardır. Olmuyorsa başka birine gider. Bu sizi sevmediği anlamına gelmez ama sizin yüzünüzden de oturup aylarca ağlamaz. Mantığı bu tarz konularda ağır basar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir