Burç Yorumları

Hangi Burç Neden Aldatır?

Yazar  | 

Kişiliğin tanımı burçlarda gizliyse, gelin burçlara göre aldatma nedenlerini birlikte inceleyelim. Hangi burç neden aldatır? En sadakatsiz burç hangisi?

Koç burcu neden aldatır?

Koç burcu hayatının her alanında heyecan ve farklılık arayan burçtur. İlgiyi seven, egosunun tatmin edilmesini isteyen koç burcu, kendilerine ilgi gösterilmediği an başka tarafa kaymaya meyillidir. Koç burcunun başkalarıyla flört etmelerinin en önemli nedeni kendilerini daha fazla insana kabul ettirip özgüvenlerini artırmaktır. Ancak koç burcu her ne kadar ateşli bir burç ola da yasak aşktan uzak durmayı da tercih eder. Ancak, aynı tutumu karşı taraftan da bekler ve partnerinin vefasızlığı karşısında aynı yola kendisi de sapabilir.

Boğa burcu neden aldatır?

Boğa burcu sadakatiyle ün yapmıştır fakat eşlerinin kendilerini aldattığından şüphelenirse, boğalar da aldatabilirler. Sevgi dolu boğalar, partnerinden de aynı duygu yoğunluğunu beklerler. Karşı tarafın sevgisini, sadakatini, ilgisini ister. Güvenilir bir burç olarak bilinen boğanın, sadakat duygusunu zedelerseniz, sevgisini de ilgisini de kaybedersiniz.

İkizler burcu neden aldatır?

Söz konusu ikizler burcuysa o ilişkide hemen her şey olabilir. Oldukça sosyal olan ikizler burcunun çevresine sürekli birileri vardır. Katıldıkları bir ortamda dikkat çekmeyi seven ikizler, ilişkisinde aradığı ilgiyi bulamazsa bunu dışarıda aramaya yatkındır.

Yengeç burcu neden aldatır?

Sadık burçlardan olan yengeç, suçluluk duygusu hissedecekleri için aldatmaya fazla meyilli değillerdir. Karmaşık ilişkilerden hoşlanmayan yengeçler, biriyle birlikteyse aldatmayı pek tercih etmezler, ancak ilgi ve şefkat beklerler. Fakat özgüven sorunu yaşayabilen yengeç burçları, kendini boşlukta hissederse bir başkasından etkilenebilir.

Aslan burcu neden aldatır?

Aslan burcu için liderlik ve gurur çok önemlidir. Eğer yaşadığı ilişkide bunlardan biri sarsılırsa ya da beklediği desteği alamazsa çoktan başkasını aramaya koyulmuştur. İlginin merkezi olmaya bayılan aslan burcu, sürekli heyecan arayışındadır. Özgüvenlerini kanıtlamak adına özellikle orta yaşta olan aslan burçları, kendilerinden yaşça küçük karşı cinse karşı daha savunmasızdır ve kendilerini daha çabuk kaptırırlar.

Başak burcu neden aldatır?

İdealist, titiz ve hırslı yapısıyla anlaşması oldukça zor olan başak burcu ilişkilerinde kendisi gibi bir eş ister. Kendisine karşı özensiz ve ilgisiz davranırsanız ya da kültürel seviyesine uyum sağlayamazsanız sizi aldatması da kaçınılmaz olacaktır. Ancak başaklar fiziksel aldatmadan çok duygusal aldatmaya daha yatkınlardır. Başakların aldatma sebebi ise, ilişkilerinde her şeyi denemelerine rağmen başarılı olamadıklarını görüp hayal kırıklığına uğramalarıdır.

Terazi burcu neden aldatır?

Her zaman titiz, kibar ve bakımlı olan terazi burçları karşısındakinden de aynı özeni ister. Eğer aradığı kriterlere uymuyorsanız aldatılma ihtimaliniz artabilir. Partnerini mutlu etmeyi seven teraziler, ilişkilerde bağlılık ilkesine inanır. Bu sebeple diğer burçlara göre sadık sayılır. Ancak kolay kolay ‘hayır’ diyemedikleri için başkalarıyla flört etmesi de sıklıkla görülebilir.

Akrep burcu neden aldatır?

Ben merkezli olan akrepler, ilişkilerinde de kontrolü ellerinde tutmayı isterler. Eğer sizi kontrol altına aldığını düşünüyor ve gerçekten aradığı aşkı sizde bulduğuna inanıyorsa dünyanın en sadık burcu olabilir. Aksi durumda ise işler değişebilir. Tutku ve ihtirası yoğun yaşayan akreplerin aldatma ihtimalleri de yüksektir. Heyecan peşinde koşan akrepler, cinsel açıdan da doyum bekler.

Yay burcu neden aldatır?

Attığı her adımda mantık arayan yay burcu, hareketli ve bir  o kadar da sosyaldir. Eğer yay burcu partnerinizin hızına yetişemiyorsanız, aldatılmayı da göze alıyorsunuz demektir. Heyecana ve değişikliğe açık olan yaylar, sürekli bir merak içerisindedir. Özgürlüğüne aşırı düşkünlüğüne zarar verecek ilişkiden kaçınır. Hoşlandığı kişiye ilgisini yoğun biçimde hissettirir ancak aradığını bulamadığını anladığında çabucak sıkılıp uzaklaşabilir.

Oğlak burcu neden aldatır?

Sahiplenici bir burç olan oğlak burcu, ailesine düşkündür ve sevdiklerine de çok değer verir. Sevdiklerine karşı yapılan yanlış onu ilişkiden soğutabilir. Kariyer ve maddiyat oğlak burcu için önemli bir olgudur. Kendini maddi açıdan güvende hissetmiyorsa aldatmayı tercih edebilir. Oğlak burçları partnerinden sevgi ve saygı bekler. Bunların eksikliğini hissederse karşısındakini cezalandırmak için aldatabilir. Vicdanı kuvvetli oğlak burcu, vicdan azabı yaşamamak için yasak aşktan da uzak durur.

Kova burcu neden aldatır?

Özgürlüğüne ve arkadaşlarına aşırı düşkün olan kova burcu, bu konuda bir kısıtlama gördüğü an ilişkiden uzaklaşmaya başlar. Kova burcu hayatına karışılmasına, kararlarına müdahale edilmesine katlanamaz. Karşı tarafın sürekli kendine ihtiyaç duymasını isteyen kovalar, duygusal ve hassastır. Aldatmaları da fizikselden öte duygusaldır ve genelde aldatılan taraf olurlar. Dürüst ve güvenilir bir burç olan kovalar, entelektüel bir konuşma ile cezbedebilir.

Balık burcu neden aldatır?

Duygusallıklarıyla tanınan balık burçlarını çok da dile getirilmeyen diğer bir özelliği ise aldatmaya olan meyilleri. Temel bir tanıma uymayan balık burçları, anlık kararlar vererek yaşar ve dengesiz bir yapıları vardır. Kendisine ters gelen bir hareket partnerini aldatması için yeterli gelebilir. Yasak ve gizeme karşı hassasiyeti vardır. Burçlar arasında aldatmaya en yatkın olanı balık burcudur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir