Magazin

Hazal Kaya’dan ‘Bekaret Testi’ İtirafı

Yazar  | 

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, yıllar önce rol aldığı Adını Feriha Koydum dizisinde bazı sahnelerin kendisini çok etkilediğini, hatta şeker hastalığının bu dönemde çıktığını söyledi.

2011 yılında başrolü Çağatay Ulusoy ile paylaşan Hazal Kaya o dönem yaşadıkları hakkında samimi açıklamalar yaptı. Kaya, dizide geçen bekaret testi sahnesi yüzünden psikolojik sorunlar yaşadığını ve şeker hastalığının bu dönemde çıktığını şu sözlerle anlattı:

SAHNEYİ SENARYODAN ÇIKARTTI

“Adını Feriha Koydum” ağır tecrübeydi. Feriha’ya bekaret testi yapılıyordu. Bunu normalize etmemek için sahneyi oynamak istemediğimi belirttim. Sahne atıldı. Ama o kadar çok eleştiri aldım ki sağlığım bozuldu. Şeker hastalığım o dönem çıktı.”

“HAYATIM DEĞİŞTİ”

Güzel oyuncu ayrıca 9 yaşında geçirdiği bir kazayı ve sonrasında hayatının nasıl değiştiğini şu şekilde anlattı: “Hayatımdaki en büyük hayal kırıklığım kaza sonrası baleyi bırakmam oldu. 6 ay alçıyla yatmam, haftanın her günü dans eden ufacık bir çocuk için çok zor bir süreçti. O kadar saçma bir yerdeydi ki kırık, bir cm yukarıda olsa ben dans edebilecektim. Ama şimdi düşününce o çok büyük bir kırılma noktasıymış benim için. Bana hayat küçük yaşta şunu demiş oldu: ‘Her şey planladığın gibi olmayabilir”

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir