Yeni Trendler

Her Okula Ayrı Bir Moda!

Yazar  | 

Gömlek pantolon ceket gibi klasik giyimlerden sizde yeterince sıkılmadınız mı? Hareket kabiliyetinizi arttıracak ve dayanıklı alternatif çözümler sunacak kaliteli kıyafetler sizi de oldukça mutlu etmez mi? Okul Trendi genç giyim konusunda farklı düşüncelerini ortaya koydu ve çok yaratıcı fikirler ortaya çıkarttı. Baskılı tekstil ürünleri dışında okulların serbest kıyafet yönetmeliği ile her okula özel tasarımlar ortaya çıkartıp onlar için öğrencilerin severek giyeceği ve dinamik kıyafetler meydana getirdi.

Öğrenim yuvaları olan okullar için eşofman altı, şort, etek, mont, sweatshirt gibi farklı farklı tasarımlarla meydana getirilen ürünler öğrencilerin adeta gözdesi oldu. Bugün bir çok anaokulu, lise ve kolejler Okul Trendi’nin harika tasarımlara sahip kıyafetlerini kendi bünyesine ekledi. Öğrencilerin severek giydiği bu ürünler onların daha sağlıklı ve dinamik davranışlar göstermesine katkı sağladı.

Sizde okulunuza harika bir alternatif sunmak ve öğrencilerinizden daha sağlıklı geri dönüş alabilmek isterseniz www.okultrendi.com web sitesini ziyaret etmeniz yeterli. Eminiz ki Okul Trendi’nin her zaman sizi ortaya çıkartacak farklı bir tasarımı mevcuttur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir