Magazin

Herkesin Dilinde Olan Genç Oyuncu Hande Erçel Kimdir?

Yazar  | 

Hande Erçel, ‘Güneşin Kızları’ dizisiyle ekranlara gelince sosyal medyada ilgi odağı  oldu. Peki Hande Erçel kimdir?

Kanal D’nin yaz dizisi Güneşin Kızları geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle ekrana geldi. Dizinin senaryosu kadar genç oyuncuları da dikkat çekti. Dizide Selin karakterine hayat veren Hande Erçel, kısa sürede en çok merak edilen isimlerden biri oldu.

GÜZELLİK YARIŞMASINDA 2.OLMUŞ

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü öğrencisi olan Erçel, 2012 yılında Azerbaycan’da düzenlenen Miss Cilivaliton of the World güzellik yarışmasına katıldı. 1.75 boyundaki Hande Erçel yarışmada 2. oldu.

HAYALİ YARIM KALMIŞ

Çılgın Dersane Üniversitede ile ekran macerasına başlayan Hande Erçel’in hayali dizinin reyting kurbanı olmasıyla yarım kaldı. Erçel, eylül 2014 sezonunda TRT’de yayınlanan ‘Hayat Ağacı’ dizisiyle izleyici karşısına çıktı.

DİZİDE AKLI BEŞ KARIŞ HAVADA

Genç oyuncu dizide İdil Fırat (Filiz) ve Fikret Kuşkan’ın (Murat) kızları Selen Karahanlı karakterine hayat verdi. Güneşin Kızları ile ekranlarda olan Erçel, dizide henüz 17 yaşında olan, aklı beş karış havada, güzelliğinin de fazlasıyla farkında, cesur ve eğlenceli Selin karakterine hayat veriyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir