Evlilik & İlişkiler

Herkesin Sevgilisini Elinden Alan Kadın Tipleri!

Yazar  | 

Evet bayanlar! Bazı hem cinslerimiz var ki bizleri kendi cinsimizden soğutuyor. Herkesin elindekine göz diken ve başkasının olanı kendine almayı adet edinmiş bu kişiler hakkında bir araştırma yaptık. Bakalım böyle kadınlar nasıl bir ruh haline sahiptir ve neler yapabilir… Sizde bu özellik ve davranışları sergileyen bir kadın görürseniz onu en basit ve kısa şekilde hayatınızdan çıkarmalısınız. 🙂

Herkesin erkek arkadaşına göz diken ve elde etmek için binbir takla atan bu kadınların aslında öyle sanıldığı kadar belirgin özellikleri yok. Genelde kendilerine ait bir tarzları olmadığı için beğendiği erkeğin sevgilisi gibi davranmaya çalışırlar.

Oldukça rolcüdürler. Sizin erkek arkadaşınızla tamamen arkadaş şekilde konuşuyormuş gibi davranırlar. Bu sebeple daha samimi olmaya çalışırlar. Bu sırada size de çok iyi biri. İnanılmaz yakışıyorsunuz ya! şeklinde tepkiler verirler ki şüpheleriniz artmasın.

Onların olana asla ulaştırmazlar. Ama sizin olanda onlarındır. Paylaşım nedir bilmezler. Bu sadece erkek arkadaş konularında değil, genel olarak her şey onların olsun isterler.

Siz siz olun böyle kadınları asla hayatınıza almayın. En kısa sürede hayatınızdan çıkarın. 😉

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir