Evlilik & İlişkiler

İdeal Erkek Olmanın Altın Anahtarı Bulundu!

Yazar  | 

İdeal erkek olmak konusunda ne düşünüyorsunuz? Sizce ideal erkek nasıl özelliklere sahip olmalı? Bir erkekte hangi özellikleri gördüğünüz de ona ideal erkek! dersiniz? Sizler için yazdık. İşte ideal erkek arkadaş olmanın altın anahtarı…

Sert ve Romantiklik Ayarı

Bir erkek gerektiği yerde sert ve maço gerektiği yerde romantik olabilmeli. Bunlardan sadece bir tanesi sürekli etkin olduğunda kadınlar erkeklerden uzaklaşabiliyor. Ona bir gün çiçek alıp mutlu edebilir ertesi gün ise kıskandığınız için yanınızdan ayırmayabilirsiniz. Kadınlar inişli çıkışlı fakat hep ölçülü ilişkileri severler.

Sahiplenen Erkek

Öyle ilk tanıştığınız zamanlarda evinin içine kadar girmesini bekledikten 3 ay sonra “kendin git” diyeceğiniz bir erkekseniz kadınlar bu erkekliğinizden şüphe duyabilir. Çünkü onlar kendisini sahiplenen erkeklerden hoşlanırlar. Yanında ona hiçbir şey olmayacağına emin oldukları erkekler ile ilerisini düşünürler. Elini tuttuğunda güvenin kokusunu alabilmek isterler.

Sevgisini Gösteren Bir Bey

Ne olursa olsun insan sevgisiz yaşayamaz. Bu nedenle erkekler birlikte olmak istedikleri kadına sevgisini göstermeli. Esirgememeli. Kadınlar gönül rahatlığı ile evet ben onu seviyorum ve evet o da beni seviyor! diyebilmeli.

Tek Bir Kadına Adanmak

Erkek kendini tek bir kadına ait hissettiği sürece adamdır. O kadını bulduğunda tüm kadınları erkek görebildiği sürece adamdır. Bunu unutmayın. Zaten gerçekten seviyorsanız asla başka bir kadına o şekilde bakamazsınız. He eğer bakabiliyorsanız gerçekten sevmiyorsunuz demektir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir