Güzellik

İdol Bir Kadın Olmanın Altın Kuralları!

Yazar  | 

İdol bir kadın olmak bugün birçok kadının yapamadığı bu davranışları günlük rutini haline getirebilmeye deniyor. Tüm altın kuralları okuduktan sonra bize hak vereceksiniz. İsterseniz başlayalım.

1- Mükemmel bir kadın istediği her mekanda tek başına rahat rahat yemek yiyebilir. Hatta bunu çok severek yapar. Bugün kadınların çoğu yanında bir arkadaşı olmadan bir yerlerde yemek yemeye çekinir. Ama kadın doğasında özgürdür. Diğerlerinden çekinmek kadınların lügatında yoktur.

2- İdol bir kadın çok fazla makyaj yapmaz. Ayrıca makyajsız şekilde dışarı çıkabilecek kadar özgüvenlidir. Günlük bakımını aksatmadan yaptığı için makyajsızlık onu rahatsız etmez.

3- Mükemmel bir kadın kendi ayakları üzerinde durabilir ve iş yerinde her türlü problem ile akılcı ve sağlıklı şekilde baş edebilir. Ayrıca kredi kartında her zaman beğendiği bir ayakkabıyı alabilecek kadar parası vardır 😉

4- İdol bir kadın tek başına tatil yapmaya tapar. İlla ki bir erkek arkadaşa ihtiyaç duymaz. Sahilde saatlerce denizi seyretmek ve akşamları kulüpte kendi kendine eğlenmeyi sever.

5- Mükemmel bir kadın istemediği şeyi reddetmeyi iyi bilir. Hayır demeyi bilen kişiliklerdir.

6- İdol bir kadın sevgilisinden mesaj beklemez. Onun geri döneceğini dönmese de umurunda olmayacağını bilir. Asla sarhoş olduğunda bir aptala dönüşmez. Anlık salaklıklara yeltenmez.

7- Mükemmel bir kadın en az 3 çeşit yemeği çok iyi şekilde yapar. Kötü şeyler yaptığında kendini bu yemekler ile ödüllendirir.

8- İdol bir kadın hayatına başkalarının müdahale etmesine izin vermez. Kimsenin ne düşündüğünü umursamaz ve kendi doğruları ile hareket eder. Yanlış olsa bile! 🙂 Tecrübe ederek öğrenir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir