Evlilik & İlişkiler

İlişkinizi Bitirmeniz Gereken Durumlar!

Yazar  | 

Aşk güzel bir duygu ama karşınızdaki kişi sizi her şeyinizle olduğu gibi kabul ettiği sürece. Tabii sizde aynı şekilde. Öyle durumlar geliyor ki siz karşımızdaki kişinin sizi sevip kıskanmasından ötürü çeşitli davranışlar sergilediğini düşünüyorsunuz. Oysa bunların çoğu sizi siz gibi kabul edip sevmediği için! Bugün bu konu üzerine aydınlatıcı bilgiler vereceğiz.

Davranış Değişiklikleri

Herkesin kendine özgü bir gülüşü, bakışı ve olaylara karşı tutumu vardır. Partneriniz sizin bu “size” ait olan davranışlarınızdan hoşlanmıyor ve gülme şeklinize dahi takılıyorsa ortada yanlış bir şey var demektir. Bayanlar böyle durumlarda genellikle hemen kendilerini değiştirme yoluna giderler. Oysa bu çok yanlış! Kimse için değişmemeniz gerektiğini unutmayın!

Eski İlginin Yok Olması

Bir kişi sizi elde etmek ve sizinle birlikte olmak istediği zamanlar size ne kadar vakit ayırabiliyorsa emin olun sevgiliniz olmaya başladığında da aynı vakti ayırabilir. Eğer aynı ilgi ve alakayı göremiyorsanız dikkat etmelisiniz. Bu konu neredeyse her kadının yaşadığı bir durum halini aldı. Size değer vermeyen insanlara değer vermemeyi çabuk öğrenirseniz daha dik başlı ve güçlü bir kadın olabilirsiniz.

Görüşme Günleri

Partnerinizle çok sık buluşuyorsanız ve ilişkiniz rayını oturmaya başladıktan sonra bu buluşmaları sürekli ertelemeye ve günlerini azaltmaya çalışıyorsa yine bir sıkıntı mevcut demektir. Az görüştüğünüz halde de size bir bahanesi varsa ayrılık vakti geliyor demektir. Tabiki diğer arkadaşlarına da vakit ayırmalı. Burada konu hayatını size endekslemesi değil! Ancak seven bir insan o sevip değer verdiği kişiyi görmek ister. Bunun için fırsatlar yaratır. Onda bu tarz istekler görmüyorsanız çokta mutlu bir ilişkinizin olduğu söylenemez.

Sevgi Kelimeleri

İlişkinizin başlarındasınız ve erkek arkadaşınız size çeşitli sevgi sözleri kullandığı halde siz daha kendinizi hazır hissetmiyorsunuz. Siz hazır duruma geldiğinizde ona söylediğiniz ilk güzel kelime onun ilgisini çekmiyorsa ve farklı gelmiyorsa gerçekten ilgisiz biriyle karşı karşıyasınız demektir. Ona ilk kez bende seni seviyorum dediğinizde. İyi geceler diyebiliyorsa oradan hemennnn uzaklaşın derim. İlgisiz bir erkek gerçekten hiç çekilmiyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir