Evlilik & İlişkiler

İlk Buluşmada Nasıl Olmalı?

Yazar  | 

İlk buluşma çok önemlidir. İki tarafta gergindir. Peki bu gerginlik nasıl atlatılır? Samimi bir iletişim nasıl kurulabilir? Hepsinin cevabı yazımızda…

İlk buluşmanın gerginliğini atmak ve güzel bir buluşma sağlamak için çeşitli tüyolar hazırladık. İşte o tüyolar şunlar:

Öncelikle kesinlikle yapmacıklıktan kaçının. Ne çok soğuk olun ne de yakın olacağım diye vıcık vıcık davranın. Arasını bulmanız gerekli. Sahte gülmekten de kesinlikle uzak durun. Çünkü nu gerçekten de hemen belli oluyor. Sıcak olun ve ılımlı davranmaya çalışın. Bunun dışında dikkat etmeniz gereken ortak noktalara değinmek. İlk günden ters düşünceler üzerinde durursanız tartışma yaşayabilirsiniz. Hatta kötü bir ilk buluşma faciası yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz şeylerden bahsedin ve birbirinize saygı duyun.

İlk buluşmada erkeğe biraz fazla görev düşebiliyor. Çünkü kadını ilk buluşmaya adapte ettirmek biraz da onun elinde. Kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır sözü gerçekten doğru. Soğuk durmadan sempatik davranmalılar ki ortam biraz daha yumuşak ve tatlı olsun.

Doğal olmakta yarar var. Olmadığınız biri gibi davranmayın. Sizi siz olduğunuz için sevmeli. Zaten olmadığınız gibi davrandığınız sonraki buluşmalarda belli oluyor. Asla sevgiliniz olacak diye kimse ile buluşup flörtleşmeyin.

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir