Evlilik & İlişkiler

İlk Buluşmada Ne Giyilir?

Yazar  | 

Uzun zamandır konuştuğunuz kişi ile sonunda yüz yüze gelecek olmak oldukça heyecan verir. Çünkü ilk izlenim her şeydir. Bu sebeple hepimizde ilk buluşmada ne giyilir? kaygısı var. Hepimiz ilk görüşmelerde çekici ve şık görünmek isteriz. Ancak onun için saatlerce hazırlanmış gibi görünmekte istemeyiz. Peki arasını nasıl yakalayacağız? İte size bu konuda mükemmel önerilerimiz var. Hadi başlayalım.

Nereye Gidiyorsunuz?

Ne giyeceğiniz nereye gideceğinize bağlıdır. Sonuçta güzel bir akşam yemeğine gidecekseniz kot şort giyemezsiniz. Tıpkı sinemaya giderken kırmızı mini bir elbise giyemeyeceğiniz gibi… Yerine göre giyinmek altın kural!

Vücudunuzu Tanıyor Musunuz?

Bu sadece ilk buluşma için geçerli değil. Genel bir kural. Vücudunuzu tanıyarak giyinirseniz her zaman kaliteli ve şık gözükürsünüz. Zaten içinde rahat hissetmediğiniz kıyafetler sizi onunla iken tedirgin eder. Örneğin straplez bir bluz giyiyorsanız onu sürekli yukarı çekiştirmemelisiniz. Giydiğiniz şeyi iyi taşımalısınız ve taşıyamadığınız şeyleri giymemelisiniz!

Star Parçalarınız Var Mı?

Karşınızdakine çekici görünmenin yolu sadece dekolte vermekten geçmiyor. Sade kombininizde kullanacağınız star bir parça size cool bir hava katacaktır. Bu bir tulum, güzel desenli ispanyol bir pantolon ya da oldukça sade kombininizi tamamladığınız taşlı bir bot olabilir.

Kuaförden Mi Çıktınız?

Kıyafetin ardından saç ve makyaj geliyor. Bu konularda abartıdan kesinlikle kaçının. Gözlerinizi ortaya çıkartacak soft bir makyaj ona daha doğal ve güzel gözükecektir. Abartılı far ve rujlardan da uzak durun. Saçlara gelince düz ya da kıvırcık saçlar yapmak yerine güzel bir örgü veya at kuyruğu yapmanızı tavsiye ederim. Kuaförden çıkmış gibi görünmenizin bir anlamı yok.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir