Magazin

İrem Derici: “Aleyna’nın şarkısı kamyon arkası sözü gibi”

Yazar  | 

‘Sabıka Kaydı’ adını verdiği yeni albümünü çıkaran İrem Derici, konuk olduğu radyo programında Aleyna Tilki’nin Dipsiz Kuyu şarkısı hakkında ilginç tespitte bulundu.

İrem Derici albüm hikayesini şu sözlerle anlattı: “Acelem yok. Kimse evinde isyanda değil, İrem Derici şarkı çıkarsın diye beklemiyor. Ben de bu yüzden albüm hazırladım. Uzun uzun çalıştım. Düğün dernek şarkılarından gına geldi. Artık yapmıyorum öyle düğün şarkısı. Şimdi bol bol klip çekeceğim.” İrem Derici sosyal medyayı her ne kadar aktif bir şekilde kullansa da ilginç bir açıklamada bulundu: Her şeyi siliyorum. Telefondan, bilgisayardan ne var ne yok siliyorum. Sadece sahne fotoğraflarım duruyor. Eğer telefonum hacklenirse sadece sahne hallerimi görecek. Öyle Rihanna gibi tenasül yerlerimi çekmiyorum. Ama tikliyim… Her şeyden siliyorum!

“Twitter’dan şarkı çıkar mı?” sorusu üzerine İrem Derici; “Emrah ve Aleyna’dan mı diyorsun. Misafir çocuğu gibiydin. Geldin dağıttın gittin. Onların şarkısı kamyon arkası sözü. Çok akıllıca bir şey yapmış Emrah. Şarkı çıkmadan birkaç hafta önce paylaşmıştım. Kamyon arkası sözlere takmıştım kafayı. Instagram’dan hikayelerde kamyon arkası sözlerini yayınladım. Hatta hala duruyor. Bakabilirler. Sonra Aleyna – Emrah şarkısı çıktı.”

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir