Güzellik

Kaç Tip Kadın Vardır? Peki Siz Hangisisiniz?

Yazar  | 

Kadınların hepsi tıpkı ayrı cinsiyetler gibi birbirinden bağımsız varlıklardır. Ancak bariz belli olacak şekilde sıralamak istersek ortaya gerçekten de “aa evet kesinlikle bu” diyeceğiniz türler çıkıyor. İsterseniz başlayalım. Sizde bu sayede hangi kadın tipi olduğunuzu belirlemiş olursunuz 🙂

Havalı Kız Tipi

Öyle her ortama girmeyen, kendini diğerlerinden farklı gören ve her konuda üstünlük sağlamaya çalışan kız tipidir.  Genelde yanında sadece 1 ya da iki arkadaşı vardır. Onlarda o kızdan çirkindir. Çünkü havalı kız yanında ondan daha güzel bir ile dolaşmak istemez. Ortamda sadece ona gösterilen ilgiden bahseder. Muhtemelen tüm hayatı da bu muhabbetler ile geçer.

Hırçın ve Kıskanç Kız Tipi

Bu kızların sevgilileri nefes alsa suçtur. Neden? Çünkü onsuz nefes almıştır. Kıskançlık tatlı bir huy ama aşırısı insanı sıkıyor. Böyle kızların eli sürekli sevgililerinin elindedir. Hatta sevgilisi yüzünü kaşımak için elini çekse “ayrılmak mı istiyorsun?” diye trip atarlar. Allah bu kızların gazabından hepimizi korumalı.

Evcil ve Anaç Kız Tipi

Böyle kızların sayısı her geçen gün azalıyor. Evcil kızlar dışarıda olmak yerine arkadaşlarını eve çağırıp kek yapan kız türleridir. Erkekler tarafından evlenilecek insan olarak görülürler. Oysa bu da yanlış. Dışarı çıkıp eğlenmeyi en az kadınlar kadar erkeklerde seviyorsa neden dışarıda takılan kadına eğlenilecek kız muamelesi yapılıyor? Enteresan. Neyse devam edelim. Böyle kızlar aşırı anaç duygulara sahiptir. Ama çokta iyi anne olurlar.

Sinsirella Kız Tipi

Bu kızlar inanılmaz kötüdür. Üstelik kötülüklerini etrafa yaymaya bayılırlar. Sürekli ortaya bir laf atıp iyi insanları birbirlerine düşürürler. Sonrada sanki onlar hiçbir şey yapmamış gibi ortadan kaybolurlar.

Erkeksi – Küfürbaz Kız Tipi 

Bu tarz kızlar sürekli düşük bel pantolon giyerler. Telefonlarını ise hep arka ceplerinde taşırlar. Sürekli küfür ederler. “Naber birader” diyerek lafa girerler. Erkekler genelde pek hoşlanmazlar. Çünkü erkekler hanım hanım kızlar ararlar. Kendilerine benzeyen bir kız ile görüşmek istemezler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir