Makyaj & Cilt Bakımı

Kadınlar Artık Her Yerde Güzel!

Yazar  | 

Yaz geldi. Plajlar dolmaya başladı. İnsanlar sıcak havanın etkisi ile her an taze görünme moduna yavaş yavaş ayak uydurur hale geldi. Ama sıcaklar taze görünme isteğini arttırmış olsa da negatif etkilerini de bize yansıtıyor. Bahsettiğim sorunu eminim ki kadınların çoğu anlamıştır. Evet akan makyajlardan bahsediyorum!

Eyelinerlar, bulaşan fondötenler, rimeller… Yazın korkulu kabuslarını sıraladık diyebiliriz. Bu korkulu kabuslara zaman ilerledikçe çözüm yolları aranmaya başlandı. Su bazlı eyeliner ve rimeller ortaya çıktı. Önceleri çok tercih edilen bu ürünlerde artık bir şekilde akmaya yüz tutunca yeniden arayışlar başladı ve kalıcı bir etki sağlayan kalıcı makyaj uygulaması ortaya çıktı.

Bu uygulama ile kadınların yaşasın çığlıkları adeta etrafı sardı. Çünkü uygulama su bazlı rimeller ya da eyelinerlar gibi değil. Denizde, duşta, havuzda… her yerde akmayan bir makyaja sahip oluyorsunuz. Üstelik cildiniz günlük yaptığınız makyajdan daha doğal gözüküyor. Havuzda ya da denizde olmasanız bile sıcak havaların etkisiyle gerçekleşen terleme sorunu dolayısıyla makyajınız akıp her yere bulaşmıyor!

Avantajlar bitti mi? Tabi ki hayır. Kalıcı makyaj tamamen doğal boyalar içerdiği için cildinize zarar vermiyor. Yani eğer makyaja alerjiniz varsa bu uygulama tam size göre. Kalıcı makyaj kadınları ayna karşısında geçirilen onca vakitten kurtardı. Sabah uyandığımızda bile ayna karşısına geçip güzelliğimizi seyredebilecek kadınlar olduk. Galiba kalıcı makyaj ile artık her yer de güzeliz!

Kalıcı makyaj uygulamanızı uzman ellere bırakın ve size yaklaşık 20 dakikada sonra verilecek kalıcı bir güzelliğin keyfini sürün. Ancak belirttiğim gibi güzellik için daha kötü sonuçlar bulmamak adına işinin ehli kişilere başvurun. Bu kişileri bulmak tabiki zor çünkü yapılan iş deneyim ve bilgi gerektiriyor. Ama biz bu konuda bir profesyonel tanıyoruz. Gürcan Bilge!

Gürcan Bilge’nin profesyonelliğini aslında anlatmaya gerek yok. Hemenwww.gurcanbilge.com’u tıklayın. Ya da aşağıda vereceğimiz instagram ve facebook adreslerini inceleyin. Fazla söze neden gerek duymadığımızı ortaya çıkartılan harika işlerden anlayacaksınız. Müşterilerine sonsuz ilgi ve önem gösteren Bilge ortaya çıkardığı çalışmaları ile dudak ısırtıyor!

https://instagram.com/gurcanbilge/

https://www.facebook.com/KalicimakyajGurcanBilge

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir