Evlilik & İlişkiler

Kadınları Elde Tutma Rehberi!

Yazar  | 

Bir çok erkek kadını elde tutmayı bilmiyor. İstedikleri kadınlar onlardan hızla uzaklaşıyor. Peki neden? Kadınlar neden erkekten soğur? Kadınların erkeklerde hoşlanmadıkları davranışlar nelerdir? Tüm sorularınızın yanıtı haberimizde. Hadi birlikte okuyalım:

Bir kadını elinizde tutmak istiyorsanız öncelikle onun en yakın arkadaşı olmalısınız. Sıkıntı olduğu zaman ilk size anlatmak istiyorsa o kadın sizi bırakmayacak demektir. Sırdaş bir arkadaştan harika bir sevgili olur. Tüm kadınlar tırnakları bile kırılsa çekinmeden anlatabilecekleri bir erkek arkadaş isterler. 

İlişkinizde adrenalin hiç bitmemeli. Sürekli ilişkilerde erkek kadını kadın da erkeği yeteri kadar çözer. Bu süre ve hep aynı şekilde bir cinsel hayat sadece kadını değil erkeği de ilişkide çok etkiler. Farklılıklar katmalısınız. Yaramaz olmayı sevmelisiniz. 

Kadının size bağlı olması için ona sadece ona özel davranışlar yapın. Mesela aranızda bir işaret dili olabilir. O işareti yaptığında birlikte özel anlar yaşayabilirsiniz şekilde anlamlar yükleyin kendinize. Bu iki taraf içinde eğlenceli ve aktif bir ilişki olacaktır. Sıkıcı ve boğuk değil.

1 Yorum

 1. hasan

  10 Haziran 2016 at 12:54

  Sanatçı kadınlar neden çok sık erkek arkadaş değiştiriyor?
  Macera mı arıyorlar?
  Aradığı erkeği bulamıyorlar mı?
  Maymun iştahları mı var?
  Para ve şöhret yüzünden mi?
  Mesela Esengül , 4 kere evlenmiş.
  (Taht kurmuşsun kalbimeyi söyleyen kadın)
  Nedir? Ne istiyor?
  Önce besteci,sonra Adnan Şenses,sonra futbolcu,sonuncusu işadamı.
  Sağ olup ölmeseydi kaç koca değişecekti.
  Nedir sorun ? Ne istiyor?
  Niye bir koca ile ömür boyu yaşamıyor?
  Sorularımı cevaplandırırsan sevinirim.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir