Evlilik & İlişkiler

Kadınları Elde Tutma Rehberi!

Yazar  | 

Bir çok erkek kadını elde tutmayı bilmiyor. İstedikleri kadınlar onlardan hızla uzaklaşıyor. Peki neden? Kadınlar neden erkekten soğur? Kadınların erkeklerde hoşlanmadıkları davranışlar nelerdir? Tüm sorularınızın yanıtı haberimizde. Hadi birlikte okuyalım:

Bir kadını elinizde tutmak istiyorsanız öncelikle onun en yakın arkadaşı olmalısınız. Sıkıntı olduğu zaman ilk size anlatmak istiyorsa o kadın sizi bırakmayacak demektir. Sırdaş bir arkadaştan harika bir sevgili olur. Tüm kadınlar tırnakları bile kırılsa çekinmeden anlatabilecekleri bir erkek arkadaş isterler. 

İlişkinizde adrenalin hiç bitmemeli. Sürekli ilişkilerde erkek kadını kadın da erkeği yeteri kadar çözer. Bu süre ve hep aynı şekilde bir cinsel hayat sadece kadını değil erkeği de ilişkide çok etkiler. Farklılıklar katmalısınız. Yaramaz olmayı sevmelisiniz. 

Kadının size bağlı olması için ona sadece ona özel davranışlar yapın. Mesela aranızda bir işaret dili olabilir. O işareti yaptığında birlikte özel anlar yaşayabilirsiniz şekilde anlamlar yükleyin kendinize. Bu iki taraf içinde eğlenceli ve aktif bir ilişki olacaktır. Sıkıcı ve boğuk değil.

1 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir