Evlilik & İlişkiler

Kadınları Hayattan Soğutan Erkekler!

Yazar  | 

Bazı erkek tipleri kadınları ciddi derecede çığırından çıkarıyor. Şunu söylemek gerek ki hiçbir kadın onu yaralamadığınız sürece size zarar vermez ya da intikam almaya çalışmaz. Ancak onu kıran bir harekette ise olacaklara sebep olan siz olursunuz. Bazı erkekler kadınlara bunu yaşatmayı kendilerine adeta felsefe edinmiş. İşte bu tip erkeklerin 5 ayrı dalı …

Annesiz Yaşayamayan Erkek Türleri

Evet ne yazık ki böyle bir gerçek var. Bu tip erkekler her annelerini savunur. Anneleri olmadan yapamaz. Tabiki sevmeliler bizde seviyoruz ancak aşırı bir erkeğe yakışmıyor. Annem de annem diye diye kızları kendilerinden nefret ettiriyorlar.

Var Yemez Erkek Türleri

Bu erkekler hayatta ellerini cebine atmayan erkeklerdir. Tutumlu olmak iyi bir şey ama bunlar ipin ucunu kaçırıyorlar. Birlikte eğlenmek için para harcamayı bile gereksiz harcama olarak görebiliyorlar.

İlişki Meraklısı Erkek Türleri

Cinsel ilişki yaşamak için kız arkadaşı olması gerektiğini düşünen erkek türleridir. Tek dertleri karşısındaki ile sevişmek olan bu erkeklerden kızlar direk olarak soğur. Bu kişilerin muhabbetleri de genelde bel altıdır.

Çapkınlık Abidesi Erkek Türleri

Yanında kız arkadaşı varken bile başkalarına bakmaktan çekinmeyen erkeklerdir. Böyle erkekler kendi kız arkadaşlarına etek giydirmez ancak giyen kızlara çok iyi bakarlar. Uzak durulması gerekenlerin başıdır aslında.+

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir