Evlilik & İlişkiler

Kadınların Erkekler Hakkında Bilmesi Gerekli 5 Hazin Gerçek!

Yazar  | 

Evet bayanlar! Ne yazık ki erkekler hakkında bilmeniz gereken bazı durumlar var. Daha doğrusu yanlış bildikleriniz var. Bugün bu yanlışlar üzerine konuşacağız. İsterseniz başlayalım.

1- Erkek dediğine güzel yemek yapacaksın!

Kızlar erkeklerin kalbine giden yol aslında o kadar da midesinden geçmiyor. Onlar birkaç iyi yemek ve bir tatlı çeşidine bile razıdırlar. Yeter ki tatlı dilli güzel yüzlü bir eşleri olsun.

2- Ardı ardına kesilmeyen mesajlar soğutur!

Bayanlar, sevgilinizle kavga ettiğinizde mesajınıza cevap vermiyorsa “beni takma sen tabii” “git başkasını bul” tarzı mesajlardan kesinlikle uzak durun. Biliyoruz sinirliyken kendinize hakim olmak pekte mümkün değil ama bu mesajlar erkekleri deli ediyor. Onlara zaman verin hatta yazdıklarını bir süre umursamayın. Emin olun o zaman o size yazacaktır.

3- Erkekler hep cinsellik düşünür!

Kabul edelim bazı insanlıktan nasibini almamış olanlar böyledir. Ancak çoğu erkek eğer işinde gücünde bir insansa bunu yapmaz. Zaten düzeyli bir ilişki içerisinde ise partneri ile hafta da en az 2-3 defa görüşüyor olacaktır. Bu buluşmaların sadece 1 günün de yaşadığı yakınlaşma ise ona yetecektir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir