Evlilik & İlişkiler

Kadınların Erkeklerden Duymak İstediği Cümleler!

Yazar  | 

Kadınlar duygusal varlıklardır. Karşısındaki kişinin onu anlamasını ve ona içini rahatça dökebilmesini ister. Birçok kişi aslında hala kadınların ne istediğini anlamama konusunda ısrarcı olsa da kadınların tek istediği hissettiği duygusallığı karşısındaki kişinin algılamasıdır. Bir kadın için anlaşılmak her şeydir. Kadın temiz saf ve duygusal bir varlık olduğu için beklentileri de en az onun kadar saf ve temizdir. Anlaşılması güç olan şey erkeklerin bunu nasıl kavrayamadığıdır 🙂

Bunlara kavramaya bazı cümleleri kurarak başlayabilirsiniz. Bugün size kadınların duymaktan hoşlandığı kelimelerden bahsedeceğiz. Onları karmaşık bulup durmayı bir kenara bırakırsanız bu cümleler ile onları kazanabilirsiniz.

1- Seni çok iyi anlıyorum!

Az önce de bahsettiğimiz gibi kadın anlaşılmak ister. Yaşadığı durumu size anlatırken onu gerçekten dinleyin. Eğer onu seviyorsanız zaten üzgün olmasının sebebini mutlaka dinleyip öğrenmek istersiniz. Bundan sonra yaşadığı durumu anladığını ve yanında olduğunu söylerseniz. Sizi kendi için oldukça önemli biri olarak görmeye başlar.

2-  Çok Çekicisin!

Kadın partnerinin vazgeçilmezi olmak ister ve ona güzel ve çekici görünmek adına bakım kürlerine girer durur. Makyajını ve rujunu eksik etmez. Ancak siz bunları gördüğünüz halde onu güzel bulduğunuzu söylemezseniz onu kırabilirsiniz. Hatta bir incelik gösterin ve makyajsız gördüğünüz birgün ona bu şekilde de çok doğal ve çekici olduğunu söyleyin. Çok mutlu olacaktır 🙂

3- Seninle Ölmek İstiyorum

Kadın karşısındaki kişinin hep onunla olacağı güvencesine sahip olmak ister. Ama bunu gerçekten düşünüyorsanız söylemelisiniz. Aksi taktirde kadın yalanı hisseder. Bu da onu kahreder.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir