Lifestyle

Kadınların Evde Yalnızken Yaptıkları 10 Şey!

Yazar  | 

Biz kadınların da sırları var. Evde yalnızken yaşadığımız anları hiçbir şeye değişmeyiz mesela. Çünkü inanılmaz şeyler yaparız ve aşırı derece eğleniriz. Karışanımız yoktur. Özgürce hareket edebildiğimiz için de mutluluktan uçarız. Bugün kadınların yalnızken yaptığı şeyleri sıralayacağız. 🙂

1- Göğüslere Özgürlük!

Evet ilk yaptığımız şey sütyenleri çıkartmak. Onlarla zaten günün her hali o kadar sıkılıyoruz ki en azından yalnızken çıkartmak ve özgür bırakmak istiyoruz!

2- Ve Dans!

Hemen motive edecek bir müzik açılır ve delicesine  dans show başlar. Oturma odası, mutfak, salon her yerde show devam eder.

3- Cilt ve Vücut Bakımı Başlar!

Yüz maskeleri ağda bantları havalarda uçuşur. Komple bakıma girilir de diyebiliriz. Vücutta tek bir tüğye tahammül yoktur. Yüz ise parlayana kadar kremlenir.

4- Dudak Dolgunlaştırma Çalışmaları!

Hemen tüm rujlar toplanır ve dudakları dolgun göstermek adına kat kat sürülür. Kenarlar taşırılır ki biraz daha büyük gözükebilsin! 😉

5- Mankenlik ve Cat Walk Yürüyüşü

Dolaptaki tüm kıyafetler yerlere dökülür ve tek tek kombinlenir. Ardından müzik eşliğinde salonda bir Cat Walk yürüyüşü başlar.

6- Full Makyajlı Selfieler!

Evde makyaj videoları izleyip kendimize harika bir makyaj yapmak en büyük zevkimiz. Sonra bu güzelliği taçlandırmak için gelsin selfieler!!!

7- Göğüs İnceleme

Bunu hepimiz sıklıkla yaparız. Ayna karşısına geçerek göğüslerimizi ve şekillerini kontrol ederiz. Ne kadar daha büyük olsa mutlu olacağımıza karar vermeye çalışırız.

8- Aşçı Gibi Kadınız Yahu!

Mutfakta kimsecikler yokken yemek yapmak bir harika. emeği karıştırırken eski sevgilileri düşünmek daha da harika 🙂

9- Eski Sevgili Stalklamak!

Allahım! Nasıl da bayılırız buna. Bizden sonra kaç resim eklemiş. Eklenen resimleri kimler beğenmiş diye tek tek gezeriz profillerde.

10- Duygu Karmaşası

Durup dururken yani mutluyken bir duygu seli gelir. Duvara ya da pencereye kitlenirsiniz. Ağlamaya başlarsınız. Tuhaf ama rahatlatıcı bir karmaşadır bu.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir