Makyaj & Cilt Bakımı

Kalıcı Güzellik Kalıcı Mutluluk Getirir

Yazar  | 

Tüm kadınların ortak tek bir arzusu olsa ne olurdu dersiniz? Bizce güzel ve bakımlı görünmek olurdu. Asırlar boyu değişime uğrayan güzellik anlayışının değişmeyen tek şeyi güzel görünme isteğidir. Göze hoş gelen artık doğal ama her daim bakımlı olmak. Tam da bu noktada hayatımıza kalıcı makyaj giriyor ve tüm kadınların imdadına yetişen gelişmiş teknoloji uygulamaları ile her daim güzel görünmek hayal olmaktan çıkıyor, yaşamımızın bir parçası haline geliyor. Kalıcı dudak kontürü, kalıcı göz kontürü ve kıl tekniği ile kaş kontürünü kapsayan kalıcı makyaj uygulamaları her geçen gün daha da talep görüyor. Bu talebin artmasının pek çok sebebi var, ancak en önemlisi bu uygulamalar pek çok amaç için muhteşem çözüm seçeneği sunuyor.

Hepimiz biliyoruz ki her zaman güzel ve bakımlı görünmek gerçek bir uğraş istiyor. Bu durum zamanınızın büyük bir bölümüne el koyarak sizi esiri haline getirebiliyor. Ancak zaman hayatımızdaki en değerli kavram. Kalıcı makyaj uygulamaları ise zamanda güzellik de seninle olsun dercesine bizleri aynada görmek istediğimiz ‘’bize’’ dönüştürüyor. Kalıcı dudak kontürünü dudaklarınızı renklendirmek ya da şekillendirmek için uygulatabilirsiniz. Her zaman renkli dudakları hangi kadın istemez? İnce ya da simetri bozukluğu olduğunu düşündüğünüz dudaklarınızı dudak kontürü ile hayal ettiğiniz forma kavuşturabilirsiniz. Yine aynı şekilde biliyoruz ki herkes makyaj ustası olarak dünyaya gelmiyor. Eyeliner çekerken titreyen eller buna en güzel örnek olsa gerek. Ne onlarla yapabiliyoruz ne de onlarsız! Kalıcı göz kontürü ise; günün her saati profesyonelce uygulanmış göz kontürü ile bu dertten kurtulmanızı sağlıyor.

Son yılların bir diğer trend uygulaması ise kıl tekniği ile kaş kontürü. Düşmüş, azalmış ya da yapısı değişmiş kaşlarınızla ömür geçirmek zorunda değilsiniz. Ne demişler kaş göz gerisi laf söz! Kıl tekniği ile kaş kontürü; yüz formunuza uyan, hayal ettiğiniz kaşlara sahip olmanıza yardımcı olacak. Tüm bu uygulamaların ortak özelliği ise; doğal görünüm elde ediliyor olması. Güzelliğinizle bütünleşirken, olmak istediğiniz, dahası size en çok yakışacak şekilde uygulanabiliyor, standart olandan çıkıp size özel bir hal alıyor.

Bu uygulamaları yaptırmak için doğru adres ise gurcanbilge.com. 17 yıllık deneyimi ile Gürcan Bilge, sizin için sorun olan şeylere çözümü getiren usta bir sanatçı. Ankara Tunalı Hilmi caddesinde kendi işyerinde çalışmalarını sürdüren Gürcan Bilge’ye aşağıda vermiş olduğumuz sosyal medya platformlarından ulaşabilirsiniz.
https://instagram.com/gurcanbilge/ https://www.facebook.com/KalicimakyajGurcanBilge

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir