Güzellik

Kalıcı Güzellik Zamanı!

Yazar  | 

Artık yaz geldi. Her yer canlı, renkli ve cıvıl cıvıl bir hal almaya başladı. Herkese ve her yere böylesi güzel bir hava ve renk gelmişken size neden gelmesin? Soğuk bir kışın ardından kalıcı bir canlılığın zamanı geldi de geçiyor bile! Neden mi? Çünkü Yaz aylarına bayılıyoruz. Deniz, kum, güneş, gökyüzü… Ancak yazın gelmesi ile birlikte bazı sorunlarda geliyor. Bu sorunlardan önemli bir tanesine değineceğiz. Makyaj!

Sıcak havalarda akan makyaj tüm kadınların korkulu rüyası halini aldı. Arkadaşlarınızla dışarı çıkacağınızda yazın huzur verici havasının da etkisi ile  taze ve renkli görünmek istiyorsunuz. Fakat havalar buna müsaade etmiyor. Eyeliner’lar akıyor, rujlar uçuyor… Tüm bunlara artık son demenin tam zamanı. Çünkü artık kalıcı güzellik zamanı!

Oldukça trend duruma gelmiş olan kalıcı makyaj kadınlar için mükemmel bir tercih! Her zaman makyaj yapma derdi sona eriyor. Sizin tercih edeceğiniz tonlarla tamamen doğal görünümlü güzel bir yüze sahip oluyorsunuz. Özellikle kontürü gözlere kalıcı bir çekicilik katıyor. Üstelik bu uygulamayı istediğiniz baz ve tonda yapabiliyorsunuz. Göz kontürü uygulamasında seçtiğiniz rengin tonunu ya da çizginin kalınlığını siz belirliyorsunuz. Harika değil mi!

Ama önemli bir konuya da değinmeden geçmeyelim. Bu uygulamaları yaptırmak kadar yatıracağınız yerin seçimini yapmakta ciddi bir meseledir. İşinde uzman kişilere başvurmanızı tavsiye ederim. Hatta bir tavsiyem daha var. Tamamen doğal görünümlü ve pişman olmak istemeyeceğiniz bir tercih yapmak istiyorsanız Gürcan Bilge tek adresiniz olsun!

Peki Neden Gürcan Bilge?

Çünkü Gürcan Bilge işinde 17 yıllık bir deneyim geçmişi bulunan, müşterilerinin yanından %100 memnun olarak ayrıldığı çok iyi bir kalıcı makyaj sanatçısı. Sizin yüz yapınıza göre tam da size uygun tavsiyeler sunarak sorunlarınıza kalıcı çözümler üretiyor. Ankara Tunalı Hilmi caddesinde kendi işyerinde çalışmalarını sürdüren Gürcan Bilge’ye  aşağıda verilen sosyal medya platformlarından ulaşabilirsiniz.

https://instagram.com/gurcanbilge/

https://www.facebook.com/KalicimakyajGurcanBilge

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir